Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 18-08-2003, 01:36
aap777
aap777 is offline
Ik heb @home en gebruik momenteel een e-tech router die ook over een 4 poorts switch (10/100) bechikt. Zo heb ik alle pc's hier in huis aangesloten op die router en is overal internet.

Nu wil ik dus draadloos gaan. Ik zoek dus een router die mijn internet deelt maar tevens fungeert als Access Point (zeg ik dat goed?) Heb er de ballen verstand van, maar ik wil dus gewoon dat ik in mijn PCs en laptops gewoon zo'n kaartje stop en dan draadloos kan internetten en communiceren met andere pc's via dat draadloze routertje. Is dat mogelijk?

Zo ja, wat is een goeie router keuze? En welke draadloze kaartjes (voor zowel laptop als desktop pc) kan ik daarbij gebruiken?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 18-08-2003, 08:58
Yaris
Yaris is offline
Ik ken ze niet allemaal uit m'n hoofd, maar ik heb wel positieve verhalen gelezen over de Asus Spacelink WL-300G 54mbit Accesspoint. http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=WL-300g&langs=01.

Ligt toch voor een groot gedeelte aan je budget en wat je er voor de rest allemaal mee wilt doen. Wil je binnen een straal van max 100m een netwerk hebben of max 3Km etc.

www.dlink.com
www.linksys.com
www.orinoco.com
www.lucent.com
www.cisco.com
www.3com.com
www.asus.com
www.draytek.com.tw
www.e-tech.nu
www.intel.com
www.netgear.com

Ik heb vorige week de Asus Spacelink WL-500G besteld http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=WL-500G&langs=01 met een Asus pcmcia kaart http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=WL-100G&langs=01, is in juli geintroduceerd alleen is vrij moeilijk verkrijgbaar.

Ik ben trouwens ook op zoek naar een goede WIFI PCI uitvoering

Laatst gewijzigd op 18-08-2003 om 09:14.
Met citaat reageren
Oud 18-08-2003, 12:19
IceManX
Avatar van IceManX
IceManX is offline
Nog 2 sites:
www.sitecom.com
www.belkin.com

Voor de kaartjes is er denk ik weinig verschil. Wel zijn er 2 soorten oplossingen voor desktops: een volledige PCI kaart, of een PCI adapter voor de PCMCIA kaarten. Sitecom en Belkin gebruiken (oa) van die laatste manier.

Maar waarom wil je je hele router vervangen? Misschien is het goedkoper om gewoon alleen een accesspoint aan je huidige router te hangen.
__________________
More than meets the eye - www.achterklap.nl
Met citaat reageren
Oud 18-08-2003, 19:36
cgi-bin
cgi-bin is offline
Hoe zit het eigenlijk met de verbinding van die draadloze beestjes? Is dat een beetje stabiel? Het maakt toch niet uit hoeveel muren er tussen staan?
Want als ie om de paar minuten uitvalt heb je er natuurlijk niets aan he.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Probleem met draadloze router
-SoloWolf-
6 16-12-2008 07:54
Software & Hardware Draadloze router probleem
Doemyernogmaar1
8 14-08-2008 14:53
Software & Hardware Draadloze router
Sagana
2 17-05-2008 15:48
Software & Hardware Wireless router brak, nieuwe?
]{ing
2 20-07-2007 19:18
Software & Hardware Netwerk: router
Wandering
7 05-03-2007 19:22
Software & Hardware [netwerk] Draadloze router achter router
Atje85
12 12-06-2006 14:09


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:00.