Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
Ja Ja, het is wat met die video kaarten,
Ik heb met me stomme kop zelfs meerdere malen een kaar van rond de 1000 gulden gekocht. 1 Monster 3d2 2 Geforce 256 3 Geforce 3 En het waren allemaal de snelst mogelijke kaarten op het moment dat ik ze kocht, en allemaal waren ze na een maand of 3 verouderd, Behalve die Monster 3d2 dan daar heb ik nog wel lang mee gedaan.
__________________
M.A.D
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Hehe
![]() Hetzelfde geldt voor de Geforce4. De Ti4600 is niet zo heel veel sneller dan de Ti4200 (300/650 tegenover 250/500) maar het prijsverschil is lange tijd soms meer dan een factor twee geweest. |
![]() |
|
Ikzelf heb ongeveer dezelfde specs maar heb een proc van 1.5 Ghz...
Is dat echt zo een bottleneck wanneer je hoger gaat dan een ti 4200?? Ik had ooit eens een benchmark gezien, en tot de 4200 had zelfs een AMD 1.0 Ghz nog winst. Volgens mij mag hij dus echt nog wel hoger dan een 4200...Hoeveel kan ik wel niet echt zeggen ![]()
__________________
And fall on my face on somebody's new-mown lawn
|
![]() |
||
Citaat:
www.xbitlabs.com www.anandtech.com www.aceshardware.com
__________________
Per undas adversas (tegen de stroom in)
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Een Geforce4 Ti 4200 is overigens best een nuttige investering voor dat systeem. Mocht je er toch vanaf willen ben ik eventueel wel geïnteresseerd in 256 Mb van dat Rambus-geheugen ![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
|