Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() Ik wil ook kinderen, twee (tot vier) als het kan. Ik kan niet echt uitleggen waarom maar ik vind kinderen (over t algemeen) gewoon ontzettend leuk. ![]() ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
'k Denk dat ik er wel een stuk of 3 zou willen.
![]() ![]() De moeder zal uiteraard voor ze zorgen, ik zelf ga 90 uur per week werken ![]() ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Darling, when God put teeth in your mouth, he ruined a perfectly good arsehole.
|
![]() |
|
Bah, wat een sicko's hier.. Kinderen zijn helemaal niet goed voor de samenleving, we zijn al met veel te veel.
Ik wil absoluut geen kinderen, ze krijsen, stinken, zijn onwijs debiel en lomp.. En de voorstellingen die men zich maakt van kinderen hier zijn ook niet echt gegrond ofzo.. termen zoals 'leuk gezelschap en ontzettend lief' zijn uitermate grappig. Denk daar nog maar eens aan over, twintig jaar, als je die etters vervloekt. @Vice; Waarom zou je niet vrolijk zijn als je geen kinderen wilt?
__________________
give me a golden shower... give me a new thrill.. | barco is love | iheartkimwilde
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
![]() |
Waarom zou je daar nu al over denken? Wat heeft dat voor invloed op het hier en nu van een tiener aannemende dat het niet nabije toekomst betreft? Het lijkt mij niet leuk omdat het allerlei m.i. niet-leuke verplichtingen schept.
Geen kinderen krijgen is makkelijk: flink doorpaffen met sigaretten. Wanneer hier te weinig kinderen zijn is het nuttiger kinderen uit arme landen -die willen en waarvan de ouders het willen- hier een kans te bieden; het sterftecijfer in arme landen is aldaar immers ziekelijk hoog.
__________________
The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently - Steve Jobs
|
![]() |
||
Citaat:
ALS ik kinderen krijg mag mijn gozer ook wel wat voor ze doen hoor ![]() Btw weet ik niet of ik ze wil. Op het ene moment denk ik, ahh lief en het andere moment wil ik ze niet in mn buurt hebben. Maar mijn ma denkt ook zo en ik ben er ook samen met mn broers dus we zien wel wat er van komt. Zal wel saai zijn misschien zonder kiddo's.. |
![]() |
||
Citaat:
![]() Ja ik wil wel kindjes, ik denk twee ![]()
__________________
Ach meid, hij komt heus wel over je heen..!
Laatst gewijzigd op 08-11-2003 om 09:35. |
![]() |
|
Ik wil kinderen. Ik vind ze geweldig, ik kan goed met ze omgaan en ik denk dat ze mijn leven compleet gaan maken. Ik kan me geen toekomst zonder bedenken. Ik weet dat je er veel aan moet opofferen maar dat heb ik er echt voor over, want je krijgt er ook zoveel voor terug. Ik wil 2 kinderen, het liefst een jongetje en een meisje natuurlijk, en ik wil ook vrij jong moeder worden, say over 6-8 jaar.
|
![]() |
|
Ik wil later ook wel kinderen. Gewoon omdat het me leuk lijkt maar ook omdat ik anders het idee heb dat als ik dood ben en weg ben van deze wereld dat er dan helemaal niets van mij overblijft hier. Als je kinderen hebt dan laat je die achter en ze leven toch voor een gedeelte verder volgens jou ideeen. (Ik denk er al een hele tijd zelf zo over, heb het niet overgenomen van Nare Man)
Gisteravond heb ik op mn lieve buurmeissie gepast van bijna 1. Ging ze huilen dus ik had haar uit bed gehaald maar ze wilde niet meer terug dus ik even naar beneden, even drinken gegeven, lief hoor zo'n klein warm lijfje tegen je aan dat zoiets heeft van: leuk hoor zo'n nachtelijk avontuurje. ![]()
__________________
~ God's own existence is the only thing whose existence God's action does not explain ~ | You are the symbol of too much thinking...
|
![]() |
|
Ik haat kinderen, en ik hoop echt dat bij mij het moederinstinct veilig opgeborgen bijft.
De wereld heeft al meer dan genoeg kinderen om mij te irriteren en de aarde te verneuken, waarom zou ik er nog meer bij moeten baren? oh en de bevalling neeneenee, al die pijn voor een jengelend kind en een flubberbuik, joehoe ![]() En dan heb je nog de verantwoordelijk voor een léven in je handen, leuk joh, bij alles wat je doet 10x nadenken want je weet maar nooit wat de gevolgen kunnen zijn voor je kind en voor je t weet heb je een seriemooordenaar opgevoed. Ergo: neen, ik wil geen kinderen.
__________________
<av:sir Frank Dicksee - The Mirror|?>
|
![]() |
|
![]() |
Ik wil absoluut kinderen. Kan me niet voorstellen dat ik ze niet zou willen. Ik ben dan ook helemaal gek van kinderen, ik heb een stuk of 5/6 oppasadressen en ik doe dat voor mn lol. Daarnaast doe ik ook 1 keer in het jaar vrijwilligerswerk met kinderen, gewoon omdat ik het leuk vind. Ja, heel erg zeker dat ik kinderen wil.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() En twee kinderen lijkt mij ook het leukst ja ![]() @new nose: ja wederzijdse liefde lijkt me een voorwaarde he? ![]() Ik moet trouwens wel zeggen dat ik het nogal onzin vind, wanneer mensen zeggen dat ze geen kinderen willen 'omdat het al zo vol is' of 'omdat ik ze dit leven niet wil aandoen'. Dat melodramatische gezeik irriteert mij gigantisch. Het leven is mooi, niet onleefbaar. En in plaats van je eigen instincten (en mijns inziens ook je eigen doel, ik zie kinderen krijgen als doel van de mens) weg te drukken, kun je je beter zorgen maken over hoe je zélf, actíef iets kunt verbeteren aan je omgeving. Laatst gewijzigd op 08-11-2003 om 13:05. |
![]() |
|
![]() |
Ik wil zeker weten kindertjes, waarschijnlijk wordt dat toch een tweeling aangezien 't in de familie zit. Eenlingen zijn natuurlijk niet uitgesloten, en ach 't maakt me eigenlijk ook niet zoveel uit alleen een tweeling lijkt me wel heel gaaf. Kindertjes lijken me gewoon heel leuk.
Ik wil trouwens alleen kids als ik zeker weet dat ze mijn ziekte niet mee krijgen of later als ze zelf iets ouder zijn nog kunnen krijgen. ![]()
__________________
In a burgundy dress lookin' finer than a french wine
|
Advertentie |
|
![]() |
||
Citaat:
Afgezien van het feit dat ik ze wel graag met een vrouw wil... ![]() ![]() De rol van huisvader past ook wel bij mij, maar ik denk niet dat dat is wat voor mij is weggelegd. Kinderen krijgen lijkt mij een prachtige ervaring, een bezegeling van de liefde tussen mij en mijn vrouw! ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Du bist ein N00b!
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
hmm.
eigenlijk wil ik geen kinderen van mezelf. als mn vriend en ik het volhouden om voor altijd bij elkaar te blijven, hebben we besloten kindertjes te adopteren waarschijnlijk. Maar misschien dat ik wel 1tje zelf wil, ik weet het allemaal nog niet...
__________________
I Hope We Die Holding Hands // LJ:~Girll
|
![]() |
|
Ik weet dat ik een moedergevoel begin te krijgen
![]() |
![]() |
|
Ik zal het jullie maar zeggen; ik heb al een enorm stel kinderen en al had ik er maar één van hen niet gehad, dan was mijn leven enorm anders geweest!
Natuurlijk heb je wel eens wat last met ze. Mijn zoon Remco heeft met mijn vrouw geslapen en is nu in Amerika, om een oplossing te vinden voor zijn verlamming. Met mijn dochter Kim heb ik veel problemen gehad, toen ze met die irritante Marokkaan om ging, maar dat is allemaal nog goed gekomen. Mijn zoon John kwam bij een auto-ongeluk om het leven en een vriend van hem beweerde mijn zoon te zijn na plastische chirurgie om zo mijn bedrijf over te nemen. Dat is niet gelukt! Door hem heb ik Bar ontmoet, met wie ik nu Charlie en Morris opvoed. Charlie is als mijn eigen dochter, ik houd enorm veel van haar. Met Morris heb ik wat minder tijd doorgebracht maar hij begint al te voelen als mijn eigen zoon! Al met al; het vadergevoel is het beste gevoel ter wereld! Ik had het niet willen missen en door mijn kinderen ben ik volledig mens... |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik wil wel kinderen denk ik, 2 of 3
![]() ![]() Ik wil wel pas over een hele tijd kinderen, want ik wil nog veel gaan reizen, en dat gaat een beetje lastig als je baby'tjes moet gaan meenemen.. dus over minstens 10 jaar pas denk ik. Opvoeden lijkt me wel leuk, hoewel er vast ook enorme nadelen aan vast zitten. Maar dat je ze jou eigen waarden en normen kan meegeven, en jou opvattingen, en nog meer zulke dingen. En het lijkt me ook wel mooi als je kinderen dan 20 jaar zijn, en je ziet dan dat het echt goede, fijne mensen zijn geworden ![]() Het enige waar ik wel tegenop zie is bevallen.. |
![]() |
|
nee, ik wil geen kinderen. Ik kan dat nu niet echt zeggen. Maar ik wil ze in ieder geval niet voor de 30. Kwil nog tijd voor mezelf. Lekker reizen en veel geld verdienen. Als je daarna kinderen neemt kun je dan wat rustiger aan den. Al wil ik dat helemaal niet.
De enige redenen waarom ik geen kinderen wil is ook omdat je er veel tijd voor vrij moet maken en ik wil veel werken en veel leren in dat vak wat ik dan doe. Ik wil namelijk graag een goeie job. Kwil eigen praktijk hebben later en kids vind ik op dit moment niet in m'n plaatje passen. En wat maakt het uit ben nog maar 16
__________________
-o0o- Je hebt mensen en pennen, beiden schrijven -o0o-
|
![]() |
||
Citaat:
niets snuttigst te doen ![]() ![]()
__________________
-o0o- Je hebt mensen en pennen, beiden schrijven -o0o-
|
![]() |
||
Citaat:
![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik weet het niet zo goed.
Ik vind kinderen soms onwijs lief, schattig, adorable enzo. Ik denk dat ik, als ik geen kinderen neem, er altijd naar zal "verlangen" en me afvragen hoe het is om kids te hebben. Maar aan de andere kant zitten er veel nadelen aan. Je hebt meteen vrijwel geen vrijheid meer, veel verantwoordelijkheid, je wordt afgemat en uitgezuigd. Ik denk dat ik uiteindelijk wel een kind of kinderen neem, als ik rond de 30 ben ofzo. Gesetteled en dan gezellig kids en geen leven meer. Joehoe. ![]() En dan wil ik natuurlijk een jongetje en een meisje. ![]() |
![]() |
|
nee.
Ik wil absoluut geen kinderen, ik heb ze ook nooit gewild. Ik kan niet uitleggen waarom, maar god nee, ik wil nooit kinderen. heb ook helemaal niets met kleine kinderen en baby's. dat is hoe ik me nu voel, misschien uiteindelijk nog wel. maar waarschijnlijk niet.
__________________
http://www.davidmsc.com/pix/cowleap.JPG
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Ik heb er laatst heel lang over na zitten denken. Hoe wel ik vroeger altijd kinderen wilde hebben, wil ik ze nu niet meer.
Redenen: - Ik wil veel gaan reizen en met kinderen word dat lastig(er). - Ik kan niet met kinderen omgaan. ![]() - Het kost veel geld. - en ik wil gewoon veel vrijheid hebben. Maar als m'n toekomstige vriendin/vrouw wel kinderen wil, kan ik best nog eens van gedachte veranderen. ![]() |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
Je voelt me soms niet meer, maar ik houd nog steeds evenveel van je, schat!
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Du bist ein N00b!
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Freak me baby
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik wil later wel kinderen denk ik, het liefst 2 of zelfs 3, want dan is het lekker gezellig
![]() Als ik later een man mocht vinden waarmee ik eventueel kinderen zou willen, zou ik ze niet voor m'n 30-ste nemen denk ik ![]() Maar eerst maar eens een man vinden (al moeilijk genoeg...) ![]() ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik twijfel. Ik weet ook wel dat het onmogelijk is dat ik nu al zelfstandig genoeg zou zijn om voor een kind te zorgen, maar ik wil alleen een kind op een moment dat ik van mijzelf weet dat ik ervoor kan zorgen, dat ik goed in mijn vel zit en inderdaad zelfstandig genoeg ben om met de verantwoordelijkheden om te gaan. Op het moment dat ik die kwaliteiten bezit, denk ik er wel nog een keer over na. Natuurlijk vind ik kinderen best leuk om te zien en allemaal, maar er zelf eentje hebben is toch een verhaal apart.
|
![]() |
||
Citaat:
1 uiting van afkeuring => commentaar jij bepaalt de definities niet ![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Vrije tijd |
Gezocht: Engels sprekende vrijwilligers voor een project met kinderen in Zuid Afrika africavolunteer | 0 | 19-07-2014 16:26 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
'Misbruikte kinderen in jeugdgevangenis vernederd' koelieboelie | 29 | 01-11-2006 12:31 | |
De Kantine |
Zou jij kinderen willen nemen als je een erfelijke ziekte had? Severus | 50 | 04-08-2004 21:06 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
Is het moreel verantwoord om in deze tijd nog zelf kinderen te krijgen? Verwijderd | 16 | 06-01-2004 20:53 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Gezinnen (met kinderen) financieel extraatje omdat ze kinderen hebben? juliettebinoche | 33 | 26-10-2003 16:10 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
italiaanse kinderen de dikste kinderen van Europa Couscousje | 3 | 08-09-2003 13:11 |