| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
|
anatomie van het gezicht klopt idd niet echt , neus-mond-kin lijken erg naar voren te zitten . ook het oog aan de ( voor de kijker ) rechterkant zou ik aan de rechterzijkant nog even dichtmaken/donkerder maken .
verder op zich wel aardig , hoewel er echt niet aan af te zien is dat er lang aan gewerkt is . het haar is slordig . |
|
|
|
|
|
Misschien is het wat duidelijker op de volgende manier:
![]() ![]() De rode driehoek laat zien dat de mond recht tegenover de ogen staat, terwijl dat in onderstaande afbeelding niet het geval is: ![]() De ogen kloppen ook niet helemaal omdat er niet echt een vorm in lijkt te zitten (zie mijn (mislukt, dus niet natekenen ) oog hierboven), vooral het missende deel waar tranen uitkomen valt op (ik ben ff vergeten hoe dat ook alweer heet, sorry).Als je alles wat blauw gemarkeerd is een heel klein beetje draait en wat meer naar links verplaatst zal het (denk ik) heel wat meer op de foto lijken. Daarnaast mogen het topje van de neus, de mond en de rechterwang (voor de kijker) ook wel een stukje omhoog zodat er meer ruimte overblijft voor haar kin, die op de foto hoger begint dan in je tekening. Laatst gewijzigd op 13-08-2004 om 06:53. |
|
|
|
|
|
*verslikt zich in de ijsthee*
Ik ben het eigenlijk wel eens met de reactie van SpaRood; mijn complimenten trouwens voor de goede onderbouwing zeg Toch vind ik hem heel gaaf, vooral de ogen zijn érg mooi getekend. Verder vind ik dat je een mooie tekenstijl hebt, heel 'lief' en realistisch ook. Ik zou het je niet nadoen; met name de neus vind ik érg knap getekend.
__________________
eight days a week
|
|
|
|
|||||
|
Citaat:
Dank je dat je het mooi vind . Citaat:
Je hebt idd gelijk. De volgende keer ga ik er beter op letten dat ik er recht voor zit, dan zal het wat minder scheef zijn want nu lag de foto echt scheef tijdens het tekenen. En die techniek met het driehoekje vind ik erg slim, dat ga ik de volgende keer eens gebruiken. Citaat:
) Op de foto zijn de contouren en 'dat deel waar tranen uit komen' ook niet zo heel duidelijk.Citaat:
__________________
~If you know your future, you can change it~
|
|||||
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
Maak je tekening ook zo donker incl. schaduwen ed en dan komt het toaal overeen. Maar als je je tekening licht houdt en het gezicht dus niet bedekt wordt door het donker, dan zou je de contouren van de ogen ed wel duidelijk moeten zien (dat zou op de foto in het licht ook het geval zijn geweest).
|
|
|
|
|
|
wauw... hij is egtt egtt mooi.. Er zit ook emoties in de tekening als ik het zo zie.. wel te gek
__________________
Don't frown, you never know who is falling in love with your smile
|
|
|
|
||
|
Citaat:
. Zo bekeken heb je helemaal gelijk. Thx voor de tips allemaal en ook bedankt dat sommige van jullie hem mooi vinden!!!
__________________
~If you know your future, you can change it~
|
||
![]() |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| ARTistiek |
[tekening]Een paar van mijn tekeningetjes... HDP'er | 13 | 05-12-2003 18:53 | |
| Levensbeschouwing & Filosofie |
Wetenschappers bevestigen de Tekenen van God. Iqra | 94 | 30-07-2003 22:36 | |
| Eindexamens 2003 |
HAVO Tekenen examen = krankzinnig!! D@mien | 19 | 07-05-2003 21:30 | |
| ARTistiek |
een paar [tekeningen] Evelientjuh | 14 | 27-04-2003 12:51 | |
| ARTistiek |
2 tekeningen Inemine | 34 | 12-03-2002 18:28 | |
| ARTistiek |
tekening gebaseerd op een trigun fic(past mistakes) Bluesummers | 5 | 09-03-2002 21:07 | |