![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() ![]() ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() Tja..Nogal lastig lijkt het me om van boven naar onder te scheren en op tv zie ik ook altijd dat mensen van onder naar boven scheren.. |
![]() |
||
Citaat:
![]() maar je moet er gewoon de tijd voor nemen. als ik eht snel doe scheer ik mezelf altijd heelmeaal open. as je gewoon rustig aan doet, een goed scherp mesje en veel scheerschuim gaat alles ok.
__________________
would I lie to you baby, would I lie to you?
|
![]() |
|
Harst er hier niemand????
Ik wil het binnenkort gaan proberen en de pijn maakt me niet uit maar wordt dat geen ontzettende plakboel??? en hoe maoet je dat precies doen???
__________________
~Life is like death, without it you're alive!~Regim change begins at home!~Death as only remedy!
|
![]() |
|
![]() |
Ja ik, harsen is echt duizend keer prettiger dan scheren. Naja ik scheer ze ook wel als ik niet zoveel tijd heb, maar als je harst blijft het echt wel minstens een week of wat weg (hangt er natuurlijk ook vanaf hoeveel hecare bos je op je benen heb staan, maar goed
![]() Ik gebruik altijd dingen van VEET, dat zijn dubbele strips, die moet je ff warm maken tussen je handen, plak en ratsj.... hopsa. Heet doet idd wel ff pijn, maar er zitten ook doekjes bij en die kalmeren de zooi, bovendien halen die eventuele achtergebleven prutjes hars weg. Maar de gebruiksaanwijzing staat ook gewon op die verpakking hoor ![]() Ze zijn daarna wel ff gevoelig en misschien wat rood, maar (afhankelijk van hoe gevoelig je huid is) dat is wel na een paar uurtjes weg. Maar niet doen dus een kwartier voordat je een date hebt en een korte blotebenenrok wil aantrekken ofzo ![]() Dat was het |
![]() |
||
Citaat:
Als je tegen de haren in scheert, snij je jezelf heel makkelijk en heb je veel meer kans op wondjes enzo, maar het wordt wel veel gladder (ik doe het dus ook ![]() |
![]() |
||
Citaat:
Ik epileer mn benen altijd, dan hoef je je een hele tijd niet te scheren, soms wat vergeten haartjes weghalen met een scheermesje. T doet aan het begin wel pijn maar je went er snel aan. duss.. ook een optie. Met een scheermesje moet je het namelijk zoooo vaak doen. |
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]() Normaal gebruik ik ontharingscreme. Dat is pijnloos en effectief. Ik vind het alleen teveel tijd innemen. Daarom heb ik nu een paar keer een epileerapparaart geprobeert. De eerste keer is echt ff doorbijten, maar de tweede keer wen je er al aan. De haren blijven wel lekker lang weg ![]() (tip: bij het epileren, de huid een beetje strak trekken, minder pijnlijk)
__________________
leven is een keuze
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
~Life is like death, without it you're alive!~Regim change begins at home!~Death as only remedy!
|
![]() |
|
![]() |
heeft hier iemand dat nieuwe epileerapparaat van braun?Ze zeggen dat die niet zo'n pijn doet en dat de haartjes lang weg blijven
![]() |
![]() |
|
Ik scheer met Venus van Gillette, echt een verademing vind ik. Gewoon vanaf de enkel naar de knie toe, in banen. Oksels gaan ook super easy met Venus, mesje geeft namelijk mee en volgt zo perfect de bochten enzovoort.
Wanneer je geen pijnlijke pootjes wil hebben na het scheren moet je vooraf eerst je benen ff onder een warme douche houden. Dan kalmeert de huid en de haartjes, gaan ze er makkelijke af en doet het naderhand helemaal geen pijn. Stoppeltjes of irri haartjes krijg je naderhand altijd wel, moet je gewoon weer scheren. Met oksels precies het zelfde, eerst ff lekker warm maken met warm water en dan het schuim erop en scheren maar ![]() Mijn zus vertelde me dat ontharingscréme voor de oksels echt super is, die van Veet. Gebruikt iemand die of heeft iemand daar ervaring mee? Is dat aan te raden?
__________________
- * - Deze sig is voor mijn allerliefste vriend - * -
|
![]() |
||
Citaat:
Ik epileer mn benen. In het begin deed het wel zeer pijn maar nu vind ik dat een tof gevoel ![]() |
![]() |
||
Citaat:
nou, de pijn wende dus echt niet bij mij en daarnaast kreeg ik ook nog eens een rode huid + veel ingegroeide haartjes terug! daar ben ik dus maar mee gestopt! maar wil binnenkort eens ontharingscreme gaan proberen, ben benieuwd... is die van VEET nou het beste? Of ligt dat er aan welke plek je gaat ontharen?
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lifestyle |
Benen scheren voetballers Verwijderd | 2 | 26-11-2016 18:16 | |
Lichaam & Gezondheid |
Benen scheren (voor de dames) Meind | 47 | 01-07-2005 18:59 | |
Lichaam & Gezondheid |
benen scheren???? amerie | 49 | 29-07-2004 20:59 | |
Liefde & Relatie |
Hoe moet je je benen scheren amerie | 5 | 30-03-2004 14:26 | |
Lichaam & Gezondheid |
Jongens benen scheren ?!? Pioneer3006 | 32 | 13-12-2002 17:17 | |
Lichaam & Gezondheid |
Benen scheren Obli | 14 | 24-07-2002 20:47 |