Ik had altijd een netwerk m.b.v 2 netwerk kaartjes en een netwerkkabel tussen een pentium 1 computer en de hoofdcompuer, een AMD 1400 Mhz. Sinds afgelopen week heb ik adsl genomen met een zogenaamd multi-pc modem. Omdat ik gehoord heb dat het multi-pc modem ook als hub werkt, heb ik de oude netwerkkabel verwijderd en daarvoor in de plaats UTP cat 5 kabels vanaf beide pc`s naar het modem aangelegd.
Na een hoop gepruts met de software eindelijk een netwerk. Dat wil zeggen: ik kan op de harde schijf, cd-rom etc. van de andere computer komen. Echter, het gaat ontzettend traag!! Het duurt erg lang om een bestand of map te openen, en een netwerk-game opstarten (GTA2) is er ook niet meer bij. Mijn vraag: hoe is dit mogelijk? En wat is er aan te doen?
Voor primaire neterkaanmelding (configuratiescherm>>netwerk) gebruik ik "client voor microsoft netwerk aanmmeldingen" omdat op de een of andere manier "microsoft family aanmelden" niet meer te installeren was nadat ik het had verwijderd op de hoofdcomputer. Het wordt wel weergegeven, maar na opnieuw opstarten is het weer verdwenen, hij slaat het niet op. Hoe kan dit eigenlijk? En dan is er ook nog "windows aanmelden" Wat is het verschil tussen deze 3 netwerk aanmeldingen?
|