Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() zo ongeveer ![]() ow ja. en ik ben niet zo heel lichamelijk met ze, dnek niet dat me vriend dat heel leuk zou vinden.
__________________
Neem me mee naar je land, vol muziek en vol dromen. Leid me naar je land, laat me in jouw wolken wonen.. <3
|
![]() |
||
Citaat:
-Dat verschilt per persoon.. sommige mensen zijn er gewoon beter voor dan anderen en vinden het zelf ook prettiger. Maar meer dan een knuffel wordt het sowieso niet. Zeker niet als ik een vriend heb. (zoals nu) Als dat niet het geval is, wil ik nog wel eens tegen ze aan gaan liggen maar ook dat komt weinig voor. -Nee. Het zijn goeie vrienden maar daar blijft het bij. Het zijn ook vaak niet echt m'n types. -Nja, allereerst de normale dingen. Eerlijkheid, vertrouwen, etc. En wat ik vaak kan waarderen is mensen die wel met me op een lijn zitten maar die me bij wijze van spreken (of echt als ze het nodig achten!) een klap in m'n gezicht kunnen geven en nuchter tegen dingen aan kunnen kijken als mij dat even niet meer lukt. |
![]() |
|
Ik heb een aantal goede mannelijke vrienden, ja. Een aantal heb ik korte tijd leuk gevonden toen ik ze net leerde kennen, en met eentje heb ik een korte relatie gehad. De vriendschap bloedde daarna wel een beetje dood, dat is bijna onvermijdelijk denk ik.
Maar op dit moment kan ik vriendschap en verliefd zijn van elkaar scheiden, ik zou dus niet meer zo snel verliefd worden op een goede vriend van het andere geslacht ![]()
__________________
I think I have a problem, I think I blink too much
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
ik geloof er niet zo in. Op de een of andere manier is er toch altijd wel wat enkelzijds/wederzijdse spanning. dat is mijn ervaring.
deze zomer in Spanje ook: ik: ,,I'm going to my friend, the dutch girl'' mijn Zwitserse huisgenote: ,,are you in love with her'' ? ik:''No, I'm not'' mijn Zwitserse huisgenote: ,,You will, believe me'' en ze had nog gelijk ook. Daar is onze vriendschap ook wel een beetje op stuk gelopen ![]()
__________________
No intensity, no victory
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() ![]() ![]() |
![]() |
|
![]() |
Ja, ik heb een paar goede vrienden, van het mannelijk geslacht. Jongens liggen mij idem beter, mij in de buurt van meiden? zelden. 1 jongen met wie ik (erg) goed om ga, ken ik pas sinds een maand of 4.. Zien elkaar over het algemeen toch iig wel 1x per week (ivm afstand onder andere). Hij is in een zeer korte tijd erg belangrijk voor me geworden.. verliefde gevoelens? Ja (gehad).. althans, leuk vinden.. Lichamelijk contact? Als begroeting meestal een knuffel.. Heel enkele keer arm om elkaar heen..als we ergens lopen ofzo en bij afscheid meestal ook een knuffel en een kus/3zoenen.. Met hem ben ik denk ik nog wel het meest 'close'.
Verder ben ik al zo'n 3jaar bevriend met een erg lieve jongen van inmiddels 20. We zien elkaar een heel enkele keer in reallife, maar over het algemeen vind het contact via msn/sms plaats. Hij heeft me door erg moeilijke tijden geholpen, en ook nu schiet hij me nog met regelmaat te hulp.. Verliefde gevoelens? Heel lang voor hem gehad.. enkel was het destijds niet wederzijds.. Ik heb altijd een erg fijn gevoel bij hem.. lijken ook erg veel op elkaar kwa doen en laten.. ook kwa uiterlijk.. zelfs in die mate dat er soms door buitenstaanders nog weleens word gezegd: "damn..jullie hadden broer en zus kunnen zijn". Inmiddels ziet hij mij ook wel zitten.. maar of het ooit echt wat word? Ik denk dat we daar beide iets te onzeker/verlegen voor zijn.. ![]() Dan heb ik nog mijn exvriend, geval apart.. heb zo'n 9 maanden met hem gehad, onze communicatie heeft altijd op een wat laag pitje gestaan.. raar maar waar. We zijn nu gewoon 'vrienden', willen elkaar voorlopig niet meer zien (aangezien het pas sinds 3 weken over en uit is).. Hebben veel met elkaar meegemaakt, en hij heeft gewoon een erg speciaal plekje, en dat is wederzijds ![]() Yap.
__________________
<3 Everyday I love you more....
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Ik ben niet tot nauwelijks lichamelijk met hun, mede doordat ik sowieso niet echt lichamelijk ben, wat soms wel jammer is vind ik Ik ben ook wel ooit verliefd geweest op een meisje dat nu één van mn beste vriendinnen is, maar dat was voordat onze vriendschap zo is als hij nu is. Een goede vriend is iemand bij wie ik mezelf kan zijn, bij wie ik met problemen kan komen, iemand die mij op elk uur van de dag mag bellen of langs mag komen al er iets is etc ![]() |
![]() |
|
aan mijn beste vriendin vertel ik alles, we doen heel veel dingen samen maar zijn eigenlijk nooit intiem. ik ben een tijd smoorverliefd op haar geweest (waarschijnlijk is dat de reden waarom we nooit echt close zijn + we zijn allebei niet echt van die knuffeltypes) maar dat gevoel is nu helemaal weg en heeft plaatsgemaakt voor 'houden van'.
__________________
dónde está la playa?
|
![]() |
|
jeps... mijn beste vriend is een jogens vriend. Ik ken hem nu al bijna 8 jaar. We horen al aan zolang we elkaar kennen dat we gaan trouwen. Hij is een paar jaar geleden verhuist. Ik zie hem wel minder natuurlijk maar ik weet gewoon dat dat niet uit maakt als er wat is dan zijn we er voor elkaar altijd.
Verder is men eerste ex ook nog een zeer goede vriend van me iemand bij wie ik me verhaal kwijt kan... hier is idd liefde geweest maar toen dat over was zijn we als goede vrienden verder gegaan en ja het werkt ![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
ik ben het enige vrouwelijke persoon in een hechte vriendengroep vol met jongens. Op 1 daarvan ben ik verliefd geweest, lang gelee en is ook nooit wat geworden.
Euhm, in die groep heb ik eigenlijk 3 beste vrienden, waar ik nu met 1 een relatie heb. Met die andere 2 is daar nooit sprake van geweest. Je kan prima vriendschappen aangaan met mensen van het andere geslacht, alleen bij mij was die vriendschap een goede basis voor een relatie en dat vind ik helemaal niet zo erg. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ja hier...
Ik ben erg goed bevriend met een jongen die dezelfde opleiding doet. We hebben wel een redelijk hechte vriendschap, hij weet veel van mij, en ik van hem. Hoe lichamelijk ik met hem ben... ik denk dat wel elkaar wel redelijk veel aanraken ja, maar dan gewoon als vriendschap, verder niks. uhh als we gedronken hebben dan raken we elkaar wel meer aan. Zonder verdere bedoelingen dan hoor!! Vaak wordt er wel gedacht dat wij een relatie hebben, tijdens het uitgaan, maar ook bij docenten op school. Ik heb ruim 2 jaar een vriend, en hij heeft momenteel ook een vriendin. Het is erg duidelijk tussen ons. We zijn bevriend met elkaar, maar een relatie samen lijkt ons beide niet echt een goed idee. Hij zei wel eens tegen mij, ik ben echt blij dat jij al zolang een goede relatie hebt, want dan hoeven we er ook niet over na te denken of er niet meer tussen ons ''moet'' komen. En ja daar was ik het eigenlijk wel mee eens ja, alles is nu gewoon erg duidelijk voor beide partijen ![]() ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
ik heb meer jongens als vrienden dan meisjes. mijn beste vriend heb ik wel eens gevoelens voor gehad en dat was ook wel wederzijds, er zijn ook veel mensen die denken dat we iets hebben want we zijn toch best vaak samen en doen ook wel n beetje klef soms, maar voor de lol want hij heeft al heel lang een vriendin. maar voor de rest zit ik altijd wel een beetje met mn groep vrienden te klooien (duwen, meppen met elkaar gooien enzo en ik word door iedereen opgetilt en gedragen) maar dat is voor de lol.
een goede vriend is gewoon iemand waar je wel mee kan praten en kloten en die er is als je m nodig hebt. jongens zijn veel leuker om als vrienden te hebben als meisjes vind ik. |
![]() |
|
Ik heb wel een paar goede vrienden. Ik ben ook absoluut niet bang om verliefd op ze te worden, maar dat komt gewoon omdat ik niet op jongens val.
![]() Als ik net bevriend ben met een jongen en bang ben dat hij misschien meer wil dan vriendschap zeg ik wel op een subtiele manier dat hij bij mij geen kans heeft als het om een relatie gaat. Natuurlijk kan je iemands verliefdheid niet tegenhouden, maar het is meer voor mezelf. ![]()
__________________
Du bist ein N00b!
|
![]() |
|
Jazeker heb ik die. En ja we raken elkaar aan als we spreken, maar meer ook niet. Het gevaar van aantrekkingskracht is er altijd, helaas. Maar dat maakt het ook wel weer een beetje leuk
![]() ![]()
__________________
-vul zelf maar in-
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ja, ik ben redelijk lichamelijk met hen maar niet alsin uitgebreid knuffelen of zoenen of dat soort dingen. Ben nooit verliefd op ze geweest; wel ben ik voor de relatie met mijn vriend een tijd bevriend met hen geweest, maar toen wist ik al dat het misschien wat zou kunnen worden; bij mijn exvriend hetzelfde. Bij de jongens waarmee ik nu bevriend ben heb ik dat gevoel niet.
|
![]() |
|
Nee niet echt meer, ik ging een heel lange tijd met een groep om die merendeels uit jongens bestond maar die groep is beetje uitelkaar gevallen, ik heb trouwens ook wel paar x meegemaakt dat ik heel goede vrienden dacht te zijn met bepaalde jongens maar dat die jongens dan uiteindelijk verliefd bleken te zijn, beetje jammer.
Ik vind jongens over het algemeen veel relaxter in omgang en ze zeiken tenminste niet zo veel. |
![]() |
|
![]() |
Dan zal de TS ook maar eens antwoorden.
![]() Ik heb een paar goede vrienden, en met eentje is het ook vaak stoeien enzo. Maar af en toe pakt ie me wel eens beet waarbij ik me afvraag of het niet meer is dan goede vrienden.. Ik ben echt niet verliefd op hem (daar ken ik hem te goed voor ![]() ![]()
__________________
.. zegt de liberaal.
|
![]() |
|
![]() |
Een hechte vriendengroep, van 2 jongens en 6 meisjes
![]() Ik ben op 1 meisje verliefd geweest, en 1tje vond ik een tijdje leuk. Af en toe lichamelijk, met sommige iets meer dan anderen. Ligt heel erg aan die persoon zelf. Goede vrienden zijn voor mij mensen; - Waarmee je kan lachen, praten lol en verdriet maken - Altijd voor je klaar staan - Niet altijd hun partner boven jou kiezen |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
![]()
__________________
.. zegt de liberaal.
|
![]() |
|
jup, kheb wel vrouwelijke vrienden (vriendinnen dus he). eigk best wel veel. is op zich niet echt anders dan met mannelijke vrienden, ook al zul je altijd van die figuren hebben die het niet snappen en denken dat een jongen en een meisje automatisch een stelletje zijn als ze het goed met elkaar kunnen vinden.
__________________
Aut Caesar aut nullus
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
You and me and the devil make three, don't need no other lovin' baby
|
![]() |
||
Citaat:
Maar ik heb ook een heel goede vriend waar ik hartstikke leuk mee kan praten, maar ik nooit op verliefd zou worden. Alleen kan ik er NIET tegen als hij begint over 'lekkere meiden', want ergens is hij best wel een vies mannetje.
__________________
Als een rommelig bureau staat voor een rommelige geest, waar staat een leeg bureau dan voor? - Tutto il meglio è già qui, sotto le stelle del jazz
|
![]() |
||
Citaat:
Dag vriendjes *zwaai* |
![]() |
|
Verwijderd
|
ik heb veel mannelijke vrienden, 2 daarvan ben ik verliefd geweest, alleen ik kreeg ruzie met ze omdat ze me te lomp hadden afgewezen,ik was ze bijna kwijt, maar het kwam goed.
Met 2 vrienden ben ik best wel close.. 1tje daarvan vind ik ook wel een beetje leuk maar niet verliefd ofzo.. we knuffelen soms wel en ja hij is ietsie meer dan een gewone vriend. ![]() |
![]() |
|
Ja, ik heb een paar vrienden van het andere geslacht. Ik vind dat verder geen probleem, heb er nooit "nadelen" ofja mindere kanten van ondervonden. Moet gewoon kunnen. Ik ben sowieso niet erg lichamelijk/aanrakerig naar anderen toe. Ik ga wat dat betreft ook niet anders om met mannelijke vrienden als met meiden. Ik heb 1 goede vriend op wie ik verliefd ben geweest, en waar ik ook iets mee heb gehad. Dat is gelukkig naderhand ook gewoon gezellig geweest. Heb ook een vriend waarvan ik dacht dat ik er verliefd op was, maar dat bleek gewoon hele goede vriendschap te zijn. [blij dat ik het toen niet tegen hem heb gezegd
![]()
__________________
Liefde was als de regen, ze veranderde in ijs of verdween
|
![]() |
|
Mijn beste vriend is de vriend van 1 van mijn vriendinnen. (2,5 jaar al) En dat meiske zit al 2,5 jaar lang te roepen dat hij en ik beter bij elkaar passen enzo. Ik weet niet hoe het zou zijn als hij haar niet meer zou hebben, of we dan verliefd zouden worden oid. Ik heb gevoelens voor hem gehad, maar na 2,5 geef je het wel op, en ik beschouw het ook als gewone vriendschap, en hij natuurlijk ook.
Maar stiekem denk ik; mocht het ooit uitgaan, dat het wel wat zou kunnen worden, maar zolang dat niet is, blijven we gewoon beste vrienden enzo. Of we veel lichamelijk contact hebben? Nou in het zwembad enzo wat stoeien, of buiten het zwembad. Maar dat is gewoon voor de lol omdat hij onder karate zit en ik tsjah.. gewoon hou van vechten (op een leuke manier natuurlijk) En dat natuurlijk zonder dat die vriendin jaloers. Beetje raar verhaal maar ach.
__________________
nee
|
![]() |
|
ik ga ook veel met jongens om..
kheb ook een aantal hele goede vrienden.. er is veel lichamelijk contact enzo gwoon.. maar ik ben nog nooit verliefd op ze geweest.. en zal dat ook nooit kunnen worden, daarvoor staan ze denk ik te dicht bij mij.. maar ze zijn wel ontzettend lief gewoon... ze zijn mijn type ook helemaal niet.. ik snap het ook nooit dat heel veel meiden met hun beste vriend gezoend hebben... Ik echt nooit van mijn leven.. kmoet er niet aan denken.. ![]()
__________________
Je was een glasblazer met een wolk van diamanten aan zijn mond
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Psychologie |
Het-Grote-Lucht-Je-Hart-Topic #147 Verwijderd | 500 | 07-07-2009 15:45 | |
Liefde & Relatie |
Ben jij jaloers? Verwijderd | 46 | 09-11-2004 18:49 | |
Liefde & Relatie |
Hoe intiem zijn jullie met goede vrienden van het andere geslacht ? antigone | 76 | 28-03-2004 20:43 | |
Liefde & Relatie |
Vrienden van ander geslacht Savagé | 46 | 22-02-2004 11:28 | |
Liefde & Relatie |
de omgang van jouw vaste relatie met een 'goede vriend(in)... miss x | 24 | 25-08-2003 12:41 | |
Liefde & Relatie |
waarom???? charly not | 10 | 26-02-2003 14:11 |