Oud 28-09-2014, 19:28
hetisdenatuur
hetisdenatuur is offline
Goed, bij de plaatselijke Albert Heijn werkt me ex, en zij had met haar teamleider daar en dat ging ook uit, maar zaterdagmiddag zocht ik daar in de AH naar de aanstekers. Maar omdat die niet bij de bbq afdeling lagen en ook niet bij de aanstekers, liep ik dus een even rond.

Ik had weer contact met me ex, en meneer de teamleider kon daar volgens mij niet tegen, want meneer besloot mij niet te helpen met zoeken, maar mij bij de kassa te vragen of ik even mij zakken even wou leeg maken, hij wist wie ik was en ik vind dat je dat niet mag doen uit het oogpunt van persoonlIjke gevoelens. Want kan ik hiertegen doen?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 28-09-2014, 21:49
InezLeeuwx
InezLeeuwx is offline
Echt kinderachtig van die teamleider zeg... Aan dat soort types kan je eigenlijk niet zoveel doen. Lekker negeren z
Met citaat reageren
Oud 28-09-2014, 21:50
InezLeeuwx
InezLeeuwx is offline
Echt kinderachtig van die teamleider zeg... Aan dat soort types kan je eigenlijk niet zoveel doen. Lekker negeren zou ik zeggen. Je kan een klacht indienen, maar als ik jou was zou ik je energie niet aan zo'n gozer verspillen. Heb je toch niks aan.
Met citaat reageren
Oud 29-09-2014, 06:59
Verwijderd
Opmerkingen over zijn moeder maken.
Met citaat reageren
Oud 29-09-2014, 07:24
Little Phoebe
Avatar van Little Phoebe
Little Phoebe is offline
Hij helpt je niet met zoeken, omdat hij het druk heeft of net iets anders ging regelen voor een collega of andere klant. Hij dacht gezien te hebben dat jij iets in de zak stopte en heeft je bij het afrekenen daarmee geconfronteerd door jou je zakken leeg te laten halen. Hij had zich blijkbaar vergist.

Je kan dus niks, want dat is wat hij gaat zeggen als je een klacht indient. Hij houdt zich netjes aan de regels en je kan hem daar in ieder geval niet op pakken.
__________________
Een engel kuste mij, dus is mijn rust voorbij.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren

Topictools Zoek in deze topic
Zoek in deze topic:

Geavanceerd zoeken

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Vrije tijd wat doen jullie buiten?
Verwijderd
46 03-07-2012 19:10
Algemene schoolzaken Slecht rapport laten zien, wat doen?
ikt
12 02-12-2011 14:23
Seksualiteit Wat doen jullie om je sexleven te verbeteren?
MaStar
40 10-10-2007 10:28
Flora & Fauna Wat doen jullie met de verjaardag van je huisdier(en)?
Verwijderd
22 31-08-2003 14:04
Liefde & Relatie Wat doen jullie??
Some
15 23-07-2003 19:58
Huiswerkvragen: Exacte vakken wat doen diepzeeduikers, poolreizigers & astronauten tegen de extreme kou?!
juliettebinoche
3 24-10-2001 14:32


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:29.