Advertentie | |
|
![]() |
|
En eten die bacterien dan alle koolwaterstoffen zomaar op??? Ik denk dat het verstandig is om eerst te gaan kijken naar wat ze lekker vinden en dan pas verder gaan met een koolwaterstof en niet met een hele verzameling.
Volgens mij is het ook niet alleen een hele verzameling maar zijn de moleculen ook nog zelfs gigantisch groot die in moterolie zitten. |
![]() |
||
Citaat:
De druk die ontstaat kan ik berekenen met de algemene gaswet. Dus volgens mij zijn mijn vragen wel beantwoord. ![]() bedankt mensen. ![]()
__________________
!@#$%^&**_+= || Ik heb een nick om op meetings te mogen komen.
|
![]() |
|
sorry dattik 'm nog een keertje up
![]() maar heeft iemand enig idee hoe ik in grove lijnen te weten kan komen wat er nou precies in motorolie zit? Het gaat dan vooral om de koolwaterstoffen die erin zitten. Maar ik ben natuurlijk ook geinteresseerd wat verder ering zit. iemand ergens een idee waar ik zulk info vandaan kan halen?
__________________
!@#$%^&**_+= || Ik heb een nick om op meetings te mogen komen.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
deegrol -=- DUVEL -=- *is lief*
|
![]() |
|
Kijk ook maar eens op http://www.howstuffworks.com/question105.htm
__________________
"Mathematics is a gigantic intellectual construction, very difficult, if not impossible, to view in its entirety." Armand Borel
|
Advertentie |
|
![]() |
Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Algemene schoolzaken |
Profielwerkstuk ADO070 | 9 | 11-09-2012 09:22 | |
Huiswerkvragen: Exacte vakken |
Profielwerkstuk, medische info aangeboden eline1505 | 4 | 12-03-2007 07:27 | |
Algemene schoolzaken |
Voor de luzak-kenners onder ons? Surfplank | 17 | 02-10-2004 19:55 | |
Psychologie |
Het grote lucht-je-hart topic! #2 Miracle | 499 | 23-04-2004 16:32 | |
Psychologie |
Samenvatting Sweet_Hadar | 3 | 14-01-2004 17:22 | |
Huiswerkvragen: Exacte vakken |
profielwerkstuk natuurkunde eindhovenrulez | 3 | 02-09-2003 17:01 |