Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik betwijfel het, maar goed, ik wil het best eens proberen.
![]() Ik was overigens ook naar Hair geweest dit jaar, omdat ik wel benieuwd was naar wat theaterregisseur Marcus Azzini ermee gedaan had. En omdat de liedvertalingen van Jan Rot waren en omdat Jelka van Houten erin speelde (maar helaas kregen we Bettina Holwerda) en omdat ik Hair een mooie musical vind. Ik vond hem toen ook best aardig, alleen ergerde ik me nu weer aan de nogal vreemde bewerking van het verhaal waardoor de hoofdpersoon een verrader werd i.p.v. een jongen die gewoon niet beter weet. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Het feit dat ik alleen maar vormpjes zie. Mensen die keurig uitvoeren wat ze moeten doen, zonder diepgang, zonder meerdere lagen, zonder échte inleving. (misschien staan ze zich wel heel erg in te leven hoor, maar ik zie dat nergens aan). Ik zie alleen de danspasjes, de prodentsmiles en de pathetische blikken naar de hemel als ze verdrietig moeten spelen. En ik hoor dezelfde geschoolde stemmen die ontzettend zuiver, maar totaal ongeïnspireerd, zingen.
Uiteindelijk draait het erop uit dat ik naar fabriekswerk zit te kijken (dat is waarschijnlijk het commerciële eraan) dat me nergens raakt, omdat ik het niet geloof en omdat het niet authentiek is. En ik heb dit al best vaak hier uitgelegd en ik zal me wel weer de woede van veel forummers op de hals halen (zeg je dat zo?) maar het zij zo. Mijn oordeel wordt eigenlijk elke keer weer bevestigd wanneer ik ga kijken naar bijv. presentaties van musicalopleidingen in onze Hogeschool voor de Kunsten. |
![]() |
||
Citaat:
![]() Maar om even ontopic te reageren wilde ik zelf het lijstje net in gaan vullen en ik zag dat de nominaties wel zeeeer beperkt zijn zeg. Ik ga naar super veel musicals, maar het meerendeel ken ik niet of vond ik niet goed genoeg voor zo'n award. En een musical als Fame vind ik meer bij de kleine musicals passen. Zo groot is ie nou ook weer niet. Eigenlijk kon ik over de helft geen uitspraak doen. Maar al met al hoop ik dat Ciske de Rat de prijs voor beste musical wint, want die vond ik grandioos.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Hair is volgens mij ook heel slecht gerecenseerd enzo.
Het was ook niet heel goed hoor, en die bewerking sloeg gewoon echt helemaal nergens op, maar ik vond het een moedige poging van de regisseur (die overigens ook geen geweldige toneelregisseur is naar mijn mening, maar goed ![]() ot: En ik ga verder geen voorspellingen doen, alleen hopen dat Freek de award voor Aanstormend talent wint, dat verdient hij wel, vind ik. Al was het alleen maar omdat hij fantástisch kan spelen, als hij door een goede regisseur geregisseerd wordt. ![]() |
![]() |
|
Nadat ik het slot van de avond heb gezien, wil ik nu echt naar Les Miserables
![]() ![]()
__________________
'I adore simple pleasures,' said Lord Henry. 'They are the last refuge of the complex.' - The Picture of Dorian Gray
|
![]() |
|
Oh, misschien moeten we hier gewoon een soort Contact Gezocht topic maken, voor alle eenzame zielen die hun museum/theater/etc liefde met weinigen in hun omgeving delen. Ik kreeg helemaal kippevel toen ik de stukjes van Les Miserables zag, ik wil er ook zó graag naar toe!
[Edit] Ik ben een sukkel met slaapgebrek. ![]() ![]() Laatst gewijzigd op 03-06-2008 om 22:47. |
![]() |
|
ik heb het gekeken en ben het er wel mee eens
![]() Jozef vond ik eigenlijk niet zo goed ![]() Mijn moeder heeft ooit met haar koor Jozef vertaald en uitgevoerd, en ik zat de liedjes met de nederlandse teksten mee te zingen voor de tv (ik zat eigenlijk alles mee te zingen voor de tv ![]() BEHALVE HIGH SCHOOL MUSICAL haalhetweghaalhetweghaalhetweg ![]() |
![]() |
|
Waaauuwww Les Mis vond ik super, die wil ik echt graag zien.
En ik heb al kaarten, dus ik kan niet wachten tot augustus ![]() De rest vond ik bijzonder saai eigenlijk ![]() Alleen Fiddler on the Roof was ook wel tof ![]()
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
'I adore simple pleasures,' said Lord Henry. 'They are the last refuge of the complex.' - The Picture of Dorian Gray
|
Advertentie |
|
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Wat saai zeg #1001! Dark Phoenix | 500 | 09-06-2010 10:55 | |
Films, TV & Radio |
Razzie Award "winners" King Ralph | 17 | 03-03-2005 17:55 | |
Muziek |
(Queen) the musical Fantôme | 4 | 05-06-2003 11:55 | |
Films, TV & Radio |
**Musical Awards** Kastanje | 8 | 14-05-2003 18:14 | |
De Kantine |
*jaloers* heavinly | 16 | 23-04-2002 16:40 | |
Films, TV & Radio |
de musical awards scala | 4 | 23-04-2002 16:15 |