Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Oude troep / Mystiek
 
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 25-09-2004, 09:57
o.O
o.O is offline
Voor sommige mensen bestaan Geesten echt.

Ze voelen ze, ze praten met ze, en ze weten dat ze bestaan want voor hun zijn Geesten een onderdeel van hun realiteit.
Deze mensen ervaren de aanwezigheid van Geesten en kunnen hiermee dingen verklaren die andere mensen niet kunnen verklaren. Sommigen zijn er bang voor, anderen vinden er steun in bijvoorbeeld doordat ze nog in contact staan met overleden familie of kennissen.

Meestal beseffen deze mensen niet dat deze Geesten alleen in hun hoofd bestaat (en in die van andere gelovigen), en dat ze in de materialistische werkelijkheid niet bestaan.

Een discussie beginnen over of Geesten bestaan is dus ook nutteloos. Dit gevoel is iets persoonlijks, een geloof. Iets in je gedachten.

Voor de een bestaan ze, en voor de ander niet.
Advertentie
Oud 25-09-2004, 10:02
Verwijderd
Als iemand in een topic reageert op jou post en je bent het er niet mee eens is het niet de bedoeling dat je dat topic wist.

Nogmaals mijn post:

Dit soort topics komen we heel vaak tegen. Dus als je gewoon ff had gezocht had je je mededeling daarin kunnen zetten. Het is namelijk niet de bedoeling dat je hier mededelingen post. Dit topic heeft namelijk geen discussiewaarde en zou dus op slot moeten. Bovendien is het wel discussieerbaar, aangezien je een discussie kan starten of geesten fysisch aanwezig zijn. Dus een discussie over het bestaan van geesten is zeer goed mogelijk.
Oud 25-09-2004, 10:02
=zwart wit=
Avatar van =zwart wit=
=zwart wit= is offline
fijn, die nuttige topics .

deze keer ben ik het niet geheel met je eens.
de een ziet ze, de ander niet. dat is denk ik het gevolg dat de een geloofd (als je ze ziet moet je toch eigenlijk wel geloven, en de ander niet (als je ze niet ziet, is het natuurlijk puur een sprookje).

sommige mensen vervelen zich. anderen niet. het is de vraag of je geloofd in vervelen. of niet. de 1 wel, de ander niet..
Oud 25-09-2004, 10:24
AngelLena
Avatar van AngelLena
AngelLena is offline
Discussie erover beginnen heeft idd geen zin, maar je aannames en verkondigingen hier vind ik niet helemaal correct, daarbij is het een mededeling. Gesloten.
__________________
If you're trying to stay high then you're bound to stay low
Advertentie
 


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Geesten?
Verwijderd
84 07-08-2012 14:52
Levensbeschouwing & Filosofie Geesten.
Tiim
17 31-12-2009 00:29
Levensbeschouwing & Filosofie Wetenschap en de mens
Kid Morbid
53 19-01-2006 11:23
Levensbeschouwing & Filosofie Waarom hebben sommige Christenen toch zo'n hekel aan accupuntuur enzo?
KMBA
149 29-06-2005 08:57
Levensbeschouwing & Filosofie vraag aan de atheisten
Rodion
129 17-01-2005 20:49
Levensbeschouwing & Filosofie Het bewustzijn = ???
Artemis
36 08-12-2002 21:15


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:52.