Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 15-11-2005, 09:57
meisjke
Avatar van meisjke
meisjke is offline
beetje domme vraag miss.. maar ik heb laatste tijd wel is jeuk bij/in mn vagina, maar soms komt er zelfs een btj bloed..(ik denk omdat k dan te hard gekrabt zou hebben )

maar ik las zo eens andere forums hierover, en dan staan er allerlei tips over allemaal zalfjes en middeltjes die je er op kunt smeren, maar is dat niet net zo slecht als zeep??
bv vaseline of calendulan?.. ik heb t al wel geprobeerd en t helpt dus wel, maar ik weet dus niet of t wel egt goed voor je is..
Met citaat reageren
Oud 15-11-2005, 10:23
ekki
Avatar van ekki
ekki is offline
Ik zou er maar mee naar de dokter gaan. Want dit lijkt me niet gezond. Zelf dingen gaan smeren is in dit stadium voor jou niet echt goed denk ik zo.
__________________
De enige domme vraag is de niet gestelde vraag. (© Caatje) | Ik ben gelukkig, gelukkig (naar Brigitte K.) | Koeien!!!! (© Brigitte Kaandorp) | ergo
Met citaat reageren
Oud 15-11-2005, 10:25
Miracle
Avatar van Miracle
Miracle is offline
Jeuk bij/in je vagina is niet goed en daar kun je beter mee naar de dokter gaan inderdaad.

Calendula smeren op normale huid kan geen kwaad, maar ín je vagina lijkt me geen goed idee.
__________________
Met citaat reageren
Oud 15-11-2005, 10:52
meisjke
Avatar van meisjke
meisjke is offline
nou eigelijk is t niet egt dr in ... meer tussen de schaamlippen zegmaar... maar tis ook egt maar heel soms dat dat is.. en calendulan is voor kleine wondjes enzo toch? daarom had ik dat er toen een keertje ( heel klien btj) opgesmeerd en t hielp wel

maja ik heb er op dit moment geen last van.. maar was meer benieuwd of het kwaad kan daar met een zalfje op te smeren, leek mij nl wel..
Met citaat reageren
Oud 15-11-2005, 12:10
Daantje_0705
Avatar van Daantje_0705
Daantje_0705 is offline
Ga niet zelf aan lopen modderen met dat soort dingen. Ga gewoon even naar de huisarts. Die kan je iets voorschrijven of adviseren wat je daar op kan smeren wat werkt tegen de jeuk en niet schadelijk is.
__________________
~ God's own existence is the only thing whose existence God's action does not explain ~ | You are the symbol of too much thinking...
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Lichaam & Gezondheid kun je voor een (flinke) koortslip zalf krijgen bij de hema/kruidvat?
strontkind
12 28-09-2008 17:17
Seksualiteit Orgasme uitstellende zalfjes??
BPF
9 26-06-2005 14:33
Lichaam & Gezondheid anti-litteken zalf
Diabestia
16 14-05-2004 17:04
Lichaam & Gezondheid lelijke en vooral pijnlijke handen
Verwijderd
17 13-12-2002 21:15
Lichaam & Gezondheid Zalf tegen littekens
kleinedraak
8 10-12-2002 12:34
Lichaam & Gezondheid hoe heet deze zalf?
plientje
3 24-05-2002 18:45


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:51.