![]() |
|
![]() |
Ik overweeg te stoppen met al die eindeloze VWO-deelcertificaten. Het is sáái, nutteloos en ik heb er genoeg van nog langer thuis te zitten.
Het lijkt me wel een goed idee om 4 jaar MBO te doen, en dan daarna aansluitend de HBO-opleiding te volgen (verkort programma, 2,5 jaar). Dan ben ik dus in totaal 6,5 jaar bezig. Maar goed... hebben anderen hier ervaring mee? Het gaat overigens over de opleiding Maritiem Officier, zowel MBO als HBO. MBO wil ik in Zwolle doen (zie www.zeevaartopleidingen.nl), HBO op Terschelling (www.mi.nhl.nl). |
Advertentie | |
|
![]() |
|
Ik heb nu 1 jaar mbo (grafich vormgeven) gedaan. Het is veel minder saai, omdat de meeste vakken later met je beroep te maken hebben. Je krijgt wel Nederlands, wiskunde, Engels en mischien andere vakken, maar dat zijn bijvakken, dus minder belangrijk.
Het is wel veel zelfstandiger. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Jij weet niet welke scholen ik al gehad heb. ![]() Op het gebied van algemene ontwikkeling ben ik verder dan menig volwassene. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Je bent geWELLDIIIIGGG ![]() Groetjes Ben(die een ego ruikt ![]()
__________________
Is there Intelligent Life on Planet Earth?....Yes, but I am only visiting. :)
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Algemene schoolzaken |
Mbo/havo->hbo Boike | 3 | 31-08-2012 23:31 | |
Studeren |
MBO -> Havo? AJH | 7 | 28-05-2010 13:13 | |
Studeren |
Havo5 > Mbo > Hbo snipesh0tz | 3 | 10-02-2010 20:10 | |
Studeren |
Hbo na Mbo --> MWD of Pedagogiek Verwijderd | 1 | 17-08-2008 15:13 | |
Algemene schoolzaken |
Mbo -> hbo? Suqeunse | 19 | 06-03-2004 14:48 | |
Algemene schoolzaken |
MBO ---> oa of spw? (niveau 4) angel_girl | 15 | 03-05-2003 12:18 |