Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Algemene schoolzaken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 13-04-2007, 09:06
Kaater
Avatar van Kaater
Kaater is offline
Ik heb momenteel een bijbaantje bij Super de Boer. Aangezien ik het daar prima naar mijn zin heb, maar uiteraard niet mijn leven lang achter een kassa wil doorbrengen, heb ik besloten om in september met de [deeltijd]opleiding detailhandel te gaan starten.
Nadat ik wat informatie heb gekregen op een opendag, wilde ik het liefst de stage bij mijn filiaal gaan lopen.

Heb hierover een gesprek met mijn baas gehad en hij vertelde mij dat het mogelijk was, maar dat ik de stage niet betaald zou krijgen. Aangezien hij komende week naar een ander filiaal moet, en wij dus een andere baas krijgen, adviseerde hij mij om het met hem nog eens te bespreken wat de mogelijkheden zijn.

Ondertussen heb ik van het cwi vernomen dat er een hele hoop supermarkten zijn die gewoon de stage betalen dmv een 32 uurs contract [waaronder de Albert Heijn]

Mijn baas blijft volhouden dat er geen betaalde stage mogelijk is onder Laurus. Ik vraag mij af of dit werkelijk kan, want naar mijn idee is het verplicht om een stage van een deeltijdopleiding te betalen. Of zit ik nu verkeerd?
Kan Laurus dit werkelijk flikken, en ben ik beter af bij AH, of proberen ze mij te naaien?
__________________
That's not funny, my brother died that way!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 13-04-2007, 13:31
Poepkind
Avatar van Poepkind
Poepkind is offline
Citaat:
Kaater schreef op 13-04-2007 @ 10:06 :

Kan Laurus dit werkelijk flikken, en ben ik beter af bij AH, of proberen ze mij te naaien?
ja ja en ja
__________________
Inge poepte poep in de poepzak met haar poepende poeper
Met citaat reageren
Oud 13-04-2007, 14:25
pyres
Avatar van pyres
pyres is offline
bedrijven zijn wettelijk (voor zover ik weet) niet verplicht om een stagevergoeding te geven
__________________
mmm lekker mmm ik ben bokkebokkebokkebok
Met citaat reageren
Oud 13-04-2007, 16:55
Maija
Avatar van Maija
Maija is offline
precies, geen verplichting, stagaires zijn goedkope sukkels,

(ik moet nog 1,5 jaar , en werk nog meer dan een full-time werknemer en krijg (gelukkig) 200 euro pm.) (voor zo'n 39 uur per week. )
__________________
Met citaat reageren
Oud 17-04-2007, 19:52
Fantôme
Avatar van Fantôme
Fantôme is offline
Ik heb een bijbaantje bij de AH en een aantal collega's van mij volgende de opleiding detailhandel. ze krijgen gewoon betaald. Het was bij hen wel zo dat zij er eerst al werkte (toen ze nog op de middelbare school zaten) en toen ze de studie begonnen hun baantje gewoon als stage konden gebruiken.
__________________
Dit is een coole sig.
Met citaat reageren
Oud 17-04-2007, 20:38
Vice
Avatar van Vice
Vice is offline
Ik dacht dat je bij de AH als stagiair niks kreeg.
__________________
Du bist ein N00b!
Met citaat reageren
Oud 26-04-2007, 19:13
Daboman
Avatar van Daboman
Daboman is offline
Je bent niet de enige, als ik straks stage ga lopen, krijg ik hoogstwaarschijnlijk ook niets betaald. Geen student die er officieel wat van zegt maar onderling klagen ze er natuurlijk wel over.
__________________
Diamanten zijn moeilijk te vinden.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Studeren Cultuurwetenschappen
raad es
4 01-08-2007 07:42


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:02.