|
|
||
|
Citaat:
Edit: Bron toegevoegd.
__________________
Godzijdank ben ik atheïst.
Laatst gewijzigd op 05-11-2010 om 16:29. |
||
|
|
|||
|
Citaat:
![]() Als ik jou was zou ik toch het zekere voor het onzekere nemen (wat je gelukkig ook gedaan hebt). Citaat:
__________________
Godzijdank ben ik atheïst.
Laatst gewijzigd op 08-11-2010 om 00:02. |
|||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Freedom, is never having to say you're sorry.
|
||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Er zal altijd van jullie gehouden worden, en gek genoeg heb ik daarvoor geen toverstaf nodig, al is het de meest mysterieuze magie die er bestaat.
|
||
|
|
|
|
Ik slik inderdaad wel de pil en mn vriend en ik gebruiken nooit een condoom, Zo gaat het nu al een jaar en we hebben gemiddeld 1x per anderhalve week seks ofzo en ik ben niet zwanger! Dus adviseer haar de pil zou ik zeggen! Het is ideaal kwa seks, maar ook de menstruatie is gewoon ALTIJD OP TIJD!!
Succes! |
|
|
|
||
|
Citaat:
|
||
|
|
||
|
Citaat:
sowieso was het een domme bewijsvoering: "ik heb zo vaak seks en neem de pil, en kijk, niet zwanger!"en mijn vriend (nu man) en ik deden het de eerste anderhalf jaar dat we samenwoonden minstens twee keer per dag, dus één keer op anderhalve week is echt wel peanuts op die frequentie zitten we nu ongeveer (misschien zelfs nog net iets minder ) en dat begint frustrerend te worden
|
||
![]() |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Lichaam & Gezondheid |
zwanger of niet meisjes 1 | 9 | 29-08-2012 12:04 | |
| Lichaam & Gezondheid |
Ben ik zwanger of niet? Verwijderd | 21 | 25-04-2012 11:40 | |
| Lichaam & Gezondheid |
snap er geen drol meer van, zwanger of niet? Anoniems. | 8 | 03-12-2011 22:51 | |
| Lichaam & Gezondheid |
zwanger of niet? hahahaha159 | 8 | 16-07-2007 15:21 | |
| Lichaam & Gezondheid |
Vriendin twijfelt? Zwanger of niet? MeKKeR | 9 | 15-03-2005 17:36 | |
| Seksualiteit |
Abortus of niet?????? verlegenmeisje | 34 | 26-01-2002 01:22 | |