|
|
|||
|
Citaat:
Citaat:
de ene jonge komt gewoon sneller als de andere ennu niets voele als je rustiger aan doet is bullshit.. mischien voelt ie minder maar toch laat hem eerst klaarkomen en dan gewoon nog een keer.. dan duurt het welff voor ie klaarkomt.. maar als ie gewoon doorgaat nadat ie klaar is gekome zie ik het probleem niet.. of is het zon pummel die denk dat als hij klaar is gekomen het ook goed is voor jouw ?
__________________
I have not failed, I have just found 10.000 ways that won't work
|
|||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
{How fucking wonderfull to see the big ball of fire.. MELT TO THE OCEAN} Lovez *steefje* ~En rode rozen~ Wubo Nanninga Rulez!!!
|
||
|
|
||
|
Citaat:
![]() Nee serieus: maakt het uit welk standje je doet? Je zou na de 1e keer klaarkomen een erg prikkelend standje kunnen doen, of voor de 1e keer klaarkomen juist een die niet zo prikkelend is.
__________________
Beter een blauwtje lopen dan een groentje blijven...
|
||
|
|
|
|
rustiger aandoen... mijn vriend stelt t nl tegenwoordig ook altijd uit. *jammie
* Maar dan gaat ie gewoon als t allemaal voelt opkomen ff heel diep in me en dan zoenen we gewoon een beetje tot zijn gevoel weer wat minder is en gaan we weer door. jaja...
__________________
Life's a bitch, and then you marry one. :-P
|
|
|
|
|
|
hmz als ik nog niet klaar wil komen en het komt toch bijna
dan laat ik haar gewoon stoppen en concentreer ik mezelf alleen op haar.. werkt wel hoor, kan je zelf een beetje afkoelen
__________________
{http://www.alsikopmehoogte.com}{ik had vanochtend een geweldig idee, maar het beviel me niet}{die sterfscene moet levendiger}
|
|
|
|
|
|
Mijn vriend is werkelijk een KEI in het uitstellen (lucky me) en ik zal es proberen uit te leggen hoe hij dat doet.
Ten eerste kan het alleen als hij het tempo bepaald, dus als ik on top zit lukt het niet en is het in 5 minuten ook al gebeurd. Als hij in me aan het stoten is dan stopt hij af en toe (dus niet pas als hij het al bijna voelt komen, want dan is het te laat), hij trekt zich dan terug en komt dan heel langzaam heel diep in me, daarna gaat hij gewoon weer verder. Volgens mij is het de kunst om dit vrij vaak te doen en ook al op het begin. Dus niet als hij denkt dat hij het écht niet meer houdt, want dan komt het al. Op het begin al. Bij mijn vriend werkt het... *einde technisch verhaal*
__________________
Let's set sail for seas of passion...
|
|
|
|
|
|
je moet hem gewoon niet zo opwinden
maar laat hem komen met trek en mond werk en als jullie daarna sex hebben kan die langer door gaan denk ik
__________________
Het is heel lekker, begint met de "N" en eindigt op "euken".................................................................... Nasi uit eigen keuken.
|
|
|
|
||
|
Citaat:
__________________
He died shortly after, intriguingly, while standing up and leaning against a mantlepiece, purely in order to prove that it could be done.
|
||
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Seksualiteit |
Vragenlijst masturberen Verwijderd | 80 | 15-03-2018 22:19 | |
| Seksualiteit |
te snel klaarkomen urjenn | 18 | 15-03-2013 09:51 | |
| Liefde & Relatie |
Hoe voel je je op relationeel gebied? #105 x-spekkie-x | 488 | 26-01-2010 15:03 | |
| Seksualiteit |
pijpen, graag tips Verwijderd | 51 | 12-04-2004 14:48 | |
| Seksualiteit |
voor de jongens...te snel klaarkomen Ruby_temp | 30 | 23-09-2002 07:40 | |
| Seksualiteit |
Je heftigste orgasme? )Vampje( | 22 | 27-04-2002 17:27 | |