Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
There was a time when religion ruled the world. It is known as the Dark Ages.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
bijvoorbeeld de cameras in de stad groningen is het geweld na eht plaatrsen van de cameras alleen GESTEGEN er is gewoon aangetoond dat cameras neit bijdragen aan de veiligheid |
![]() |
||
Citaat:
Ze hebben nu, na 2 maanden al 2x een drugsdeal voorkomen. Let wel, er lopen ongeveer 300 junks door het centrum iedere dag,(www.heerlen.nl) dus ik neem aan dat er wel iets meer gedeald wordt dan 1x per maand. Maar die junks zijn nog net niet zo infantiel dat ze na een weekje niet doorhebben waar ze kunnen staan zonder door een enkele camera opgenomen te worden. Ander voorbeeld: Laatst werd iemand zijn fiets gejat, daar kon de politie niks aan doen dmv die camera's want hij kon niet aanwijzen op de band welke fiets de zijne was, want je mag niet naar iemand kijken die geen toestemming ervoor heeft gegeven, tenzij je bij de politie werkt. Dus de DADER moet toestemming geven, goed geregeld toch ![]() ![]()
__________________
Welcome to your mom's house!
|
![]() |
||||
Verwijderd
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||||
Citaat:
Citaat:
Citaat:
__________________
There are only 10 kind of people in the world: those who understand binary and those who don't.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
2. Overal filmen? In het openbaar, Ja. Maar niet in mijn huis. 3. Real-life series? Ik vind er niks "real" aan eigenlijk. Het is vaak nep, en hebben deze series een script. Ik vind het een zeer lage vorm van vermaak. Maar ja, dan moet je wel even rekening houden met het feit dat soaps niks voor mij zijn. ![]() @JaJ: a-c-h-t-e-r-l-i-j-k Volgende keer beter opletten bij de Nederlandse lessen. ![]() |
![]() |
||
Citaat:
2. BELACHELIJK! Op stations e.d. kan ik het wel begrijpen, vliegvelden. Maar ik erger me laatste tijd ook vaak aan camera's in supermarkten... 3. leuk om naar te kijken, maar die mensen kiezen er zelf voor ![]()
__________________
..so what was good..what just slipped out..what went wrong?..oh the way he feels about me has changed....thanks for playing try again! (game over)
|
![]() |
||
Citaat:
![]() 2) Om veiligheids redenen mag je opzich op drukke plaatsen buiten camera's plaatsen, maar dit materiaal moet dan wel heel secuur mee omgegaan worden. 3) Ik moet nog een leuke tegenkomen, maar ik betwijvel of die ooit zal komen. Vrij onozel die we op tv hebben.
__________________
Everything is one...worship yourself
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
Tja...ik kan er ook niks aan doen!
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Seksualiteit |
Enquete Aids xbacktodecember | 4 | 12-12-2012 10:00 | |
Huiswerkvragen: Cultuur, Maatschappij & Economie |
Enquête beveiliging, informeren en privacy Caviamax | 9 | 17-01-2012 18:21 | |
Algemene schoolzaken |
Enquête privacy op Internet iTerence661 | 5 | 15-01-2011 17:28 | |
Algemene schoolzaken |
Een enquete over de kosten van een kind H-Student | 4 | 27-11-2007 14:50 | |
Algemene schoolzaken |
Enquête MiNgKuH | 5 | 24-04-2007 13:25 | |
Seksualiteit |
[enquête] Jouw seksleven Verwijderd | 47 | 24-04-2005 15:47 |