Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 11-06-2002, 19:46
pseudoniem
pseudoniem is offline
Iets van 5 jaar geleden was er iets op tv dat echt helemaal de toekomst zou worden.

Het was een filmje dat er gewoon uitzag, maar als je een glas van een zonnebril voor één oog deed zag je diepte. Het zag er echt supermooi uit, en je kon het gewoon met je normale tv zien.

Waarom hoor je hier niets meer van?!? Of zijn hier mensen die dat wel hebben!? Is er informatie over op internet??
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 11-06-2002, 19:59
Boeing 747-400
Boeing 747-400 is offline
Jah, is simpel. Moet je een zonnebril met gepolariseerde glazen hebben. Zodat door het ene glas alle verticale lichtgolven binnenkomen, en door de ander alle horizontale.

Voor zulke films kan je naar van die filmtheaters gaan (bijvoorbeeld Warner Brothers Movieworld, of eh Futuroscope). Gelukkig zenden ze dat niet uit op TV...als ik daar te lang naar kijk krijg ik hoofdpijn! En daarbij komt dat het nog vrij kostbaar is om zulke films op te nemen..
Met citaat reageren
Oud 10-09-2004, 11:17
Frans_2
Frans_2 is offline
Je kan ook naar de Efteling gaan en hier de 3d film van het Natuurfonds bekijken dat is echt super! Apen gooien met iets naar je en zo. Bij de ingang krijg je een donkere "zonnebril".
Met citaat reageren
Oud 10-09-2004, 15:09
Chimera
Avatar van Chimera
Chimera is offline
Citaat:
Boeing 747-400 schreef op 11-06-2002 @ 20:59 :
Gelukkig zenden ze dat niet uit op TV...
Mag je mij vertellen hoe jij je TV zover zil krijgen dat 'ie licht gepolariseerd uit gaat zenden

Als je in WBMW beter opgelet had, had je gezien dat ze 2 projectoren met daarvoor polarisatiefilters hadden staan. 1 voor elk oog.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap Geestelijke gezondheidszorg voor jongeren gaat uit de zorgverzekering
PetitieJeugd
39 31-10-2013 13:01
Verhalen & Gedichten Narcist onder narcose
Diary of Dreams
3 13-02-2007 14:29
Lichaam & Gezondheid Semi Hallucinaties??
Metal
21 07-03-2004 18:11
Drugs & Alcohol Een bad trip forceren
apekop123
50 22-08-2003 19:58


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:49.