| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
|
Je kunt er meer over lezen in:
http://forum.scholieren.com/showthre...threadid=97967 http://forum.scholieren.com/showthre...threadid=69331 http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=113127 http://forum.scholieren.com/showthre...threadid=91029 En: niet aan beginnen. (= toegevoegd bij wijziging post). Laatst gewijzigd op 01-07-2002 om 18:58. |
|
|
|
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
Hee binnenkort gaan een paar vrienden en ik een afgebrande cafee in om daar wat boxen te stelen. Het is nu een soort ruine met voor de ramen dichtgespijkerde platen. Maar goed, daar binnen in heeft een waarzegster van die kaarten neergelegd om de toekomst te voorspellen (volgens mij Tarot), maar nu blijkt dat zei die met opzet in een kringetje heeft laten liggen. Veel mensen zijn er nu bang voor om naar binnen te gaan. Ik ben de enigste van onze groep met wat mystiek verstand en het lijkt me beter om maar es eerst meer te weten over die kaarten. Kunnen die kaarten degelijk kwaad (ik dacht zelf dat Tarot alleen goed was)? En zit er een soort vloek? En waarom zou ze ze expres daar laten liggen? Please ik moet dah weten.
__________________
Mooi geschreven heh?
|
|
|
|
|
Verwijderd
|
beste Ki Fighter.
Je zou het eens kunnen vragen op het forum of via de E-mail van http://www.parahelp.nl/ Maar volgens mij kan het geen kwaad. De cirkel legging van tarot kaarten is en bepaalde leggings techniek die sommige tarot kaart legger gebruiken net zo goed als sommigen tarot kaart lezers Het keltische kruis of de zigeuner methoden gebruiken. Groet, the marshall |
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Mooi geschreven heh?
|
||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
!@#$%^&**_+= || Ik heb een nick om op meetings te mogen komen.
|
||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
!@#$%^&**_+= || Ik heb een nick om op meetings te mogen komen.
|
||
|
|
||
|
Citaat:
kijk voor de betekenis van de kaarten eens op: www.catharinaweb.nl/tarot/ |
||
|
|
||
|
Citaat:
Ik steel ze niet, ze heeft de kaarten met opzet achtergelaten. En ik denk dat ik de kaarten mee naar huis neem en daarna verkoop. Levert nog wat op.
__________________
Mooi geschreven heh?
|
||
|
|
|
|
Mijn excuses voor het ongemak ik breng op deze topic. Ik wil niemand storen met mijn bezigheden die ik doe in mijn vrije tijd. Maar goed, ik heb dus weer nieuwe dingen gehoord over de waarzegster die in het afgebrande cafee woonden. Ze blijkt daar een lange tijd hebben gewoont en is niet vertrokken, nee ze is daar doodgegaan. Hoe weet ik niet (ik denk zelf ouderdom), maar nu word het dus interresanter om binnen dat caffee te komen. Mischien dat haar geest er nog is, wat zou ze kunnen doen als ik die kaarten mee neem of iemand anders ( ik besluit nu om de kaarten te laten liggen)? Zou het dan wel gevaarlijk kunnen worden om daar binnen te komen? Alsjeblieft, dit kan belangrijk zijn.
__________________
Mooi geschreven heh?
|
|
|
|
||
|
Citaat:
maar goed, die kaarten zijn best duur, maar wel leuk, waarom begin je er zelf niet mee?
__________________
!@#$%^&**_+= || Ik heb een nick om op meetings te mogen komen.
|
||
| Advertentie |
|
|
|
|