Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lifestyle
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 08-09-2002, 16:34
Masked Mage
Avatar van Masked Mage
Masked Mage is offline
Citaat:
zozze schreef:
onze school:

De leerlingen dienen kleding, haartooi en algemene lichaamshygiene te verzorgen.



Kan

Citaat:

School lopen is geen vrijetijdsbesteding en we spreken af dat opzichtige make-up, piercings, extravagante kapsels niet passen binnen de scholen vand e campus, evenmin als oorringen voor jongens.


redelijk belachelijk.
vooral van die oorbellen van jongens.

Citaat:

Tevens verwachten wij stijlvolle en correcte kleding. Trainingspakken horen daar niet bij, even min als minimalistische zomeroutfits.


What about Metalheads enzooi???


Citaat:

Het gezond verstand zal hierbij de toon aangeven.
Ook in de omgang tussen verliefde stelletjes primeert het gezond verstand: de school is geen plaats voor liefkozende paartjes!

Belachelijk!!!
__________________
[We are the People of the Night] * [Vroeger hadden kinderen snotneuzen, nu hebben snotneuzen kinderen!] * [Gothic-God]
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 08-09-2002, 16:35
Masked Mage
Avatar van Masked Mage
Masked Mage is offline
Citaat:
punxnotdead schreef:
jah ze gaan weer oude(cristelijke) normen en waarden invoeren
in de multiculturele samenleving zeker
__________________
[We are the People of the Night] * [Vroeger hadden kinderen snotneuzen, nu hebben snotneuzen kinderen!] * [Gothic-God]
Met citaat reageren
Oud 08-09-2002, 19:16
Verwijderd
Die school sucks
Met citaat reageren
Oud 08-09-2002, 19:35
~Third Day~
Avatar van ~Third Day~
~Third Day~ is offline
Ik zit ook op zo'n school (driestar), alleen dan in mindere mate.
Wij moeten een rok aan, maakt niet uit watvoor. Ik vind het wel jammer dat we geen broeken aan mogen. Maar ze vinden dat je (volgens de Bijbel) niet in 'mannenkleding' mag lopen. Ik draag na school wel gewoon broeken hoor!
Verder mogen we geen piercings, geen naveltruitjes, geen
't-shirts met rare prints' en de jongens geen korte broeken.
Ik vind het best wel extreem. Maar ik ga naar die school omdat iedereen naar de kerk gaat en je elkaar dus begrijpt, hoewel ze die regels toch echt eens moeten gaan veranderen.
__________________
De slak bereikte de ark door volharding.
Met citaat reageren
Oud 09-09-2002, 11:54
Verwijderd
Citaat:
nare man schreef:
Kan ik me goed voorstellen. Een school is geen kweekvijver voor ongebrijdeld individualisme of een extravagante modeshow, een school is een dagvullende aangelegenheid die serieus genomen moet worden. Dat ligt in de aard van school. Je gaat niet voor je lol naar school, je gaat naar school om ervoor te zorgen dat je later geen lopende-bandwerk hoeft te doen. Ik vind dat een school dan ook best het recht heeft om bepaalde shockerende of anderszins extreem opvallende kleding te verbieden.

ja.. maar noem jij 2 paar oorbellen, geverfd haar of heupbroeken schockerend? kijk als ze met het hoofd van hun dode zusje als hoed aan komen zetten of een complete roestvrijstalen messenset door hun neus dan zeg ik á la.. maar dit zijn wel erg bekrompen normen imho..
Met citaat reageren
Oud 09-09-2002, 14:57
Barbabarbara
Barbabarbara is offline
Citaat:
danique2 schreef:


zadkine is dat.

lijkt me dan echt dat dat alleen om het deel van de horeco-opleiding gaat.
Ik zat en vrienden mn exklasgenootjes zitten nog steeds daar op het Zadkine, en ik heb nog nooit iets gehoord van die regels, en geloof me; heupbroeken, piercings, tatoos, geverfd haar, en waar het nog meer om gaan zie je daar echt wel op school hoor!
__________________
~~~Why do bad things always happen to good people? Can someone tell me?~~~
Met citaat reageren
Oud 09-09-2002, 15:18
nogmaals
Avatar van nogmaals
nogmaals is offline
Citaat:
*~ Toeter ~* schreef:


geen idee...is naast het grafisch lyceum...zelfde gebouw...t is een gewonen school geloof ik niet echt speciaal iets
ja de kokschooll
et roksatkien kollege
mijn broer sat daar ook op en mocht ook niet spaggetie bandjes dragen waarbij de kans groot was dat je de bh dinges konsien
__________________
signatuursignatuur... natuurinsignatuurinsigt ..:)
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Kut middelbare schooltijd (goede forum?)
Anoniempjeee123
44 30-05-2012 14:22
Psychologie depressief? Ik weet het zelf niet meer.
trophus
58 03-05-2007 10:48
Liefde & Relatie Ik weet het even niet meer..
Mariekje*
15 13-09-2005 17:05
Liefde & Relatie Kan een meisje 'voelen' dat ik vroeger veel heb meegemaakt?
Hanz
25 28-06-2002 19:23
Liefde & Relatie contact leggen met een leuke meid
Dotcom
13 05-03-2002 16:14
ARTistiek Verhaal - Joey en ik
U-NiQ
7 30-08-2001 17:58


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:57.