Advertentie | |
|
![]() |
|
lmfd
![]() nee.. ik ben al bezig met een mod voor rtcw.. (tester though ![]() http://www.firewallfortress.com/specialforces.html de meeste gasten zijn nederlands... kan beter die gasten joinen
__________________
http://www.twistedmojo.com/la.html
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Begin eerst met een taal, en iets simpels. Een RPG maken is gewoon ONTZETTEND veel werk. Trust me, I know. Ik ben ooit begonnen aan Ultima Online in Java, en je snapt natuurlijk wel dat dat nooit iets is geworden.
Ik ben nu voor school bezig met een online versie van TicTacToe, in Java, via RMI, en dat is al veel werk. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
![]() |
waarom download je niet gewoon rpg-maker?? is best wel een cool proggie ik heb daar best wel veel (lees heeeeeel veel ervaring) mee en het is hartikke handig enne ik zou daarmee best willen helpen!
Kamerplant_2001@hotmail.com heb msn
__________________
Als schizofreen ben je nooit aleen :D
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|
![]() |
Je kunt met RPG maker wel semi 3D maken, maar dan ben je ongelooflijk lang met sprite's en achtergrond plaatjes bezig.
Alleen al dat script voor fight scene's zoals in Golden Sun zou je maanden over doen. Anywayz voor SNES qual ruled RPG maker dus wel. Lekker gebruiksvriendelijk. Unlike mijn java rpg engine.
__________________
To beat me, you'll have to be me.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|
thats the spirit boy! --whahahahaha we zitten hier met zn 5en te lachen.. Ik denk dat we hier iets beter kunnen programmeren naar wat ik lees dat jij kent en ons is het ook niet gelukt, het is gewoon TE veel werk, ga toch een programma schrijven das veel makkelijker. -- WHhahahaaaaa
__________________
Há lekker, appeltaart!
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
010101000110100001101001011100110010000001101001011100110010000001001110011011110111010001101000011010010110111001100111
|
![]() |
|
AJMouse, als HIJ een spel wil maken, laat hem dan, als je niks zinnigs te zeggen hebt, POST DAN OOK NIKS hier, en boor geen mensen de grond in. K ben zelf ook met spel begonnen (RPGMAKER)
ik geef toe dat t veel doorzettingsvermogen vraagt maar ok. Ik hoop dat het lukt, want ik kan namelijk geen info over t spel vinden (heb ook beetje haast) op je site ![]() [Dit bericht is aangepast door Retinite (13-03-2002).]
__________________
Sorry kindjes, maar IK ben niet te koop...
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
dus, ik heb kleine 2d spelletjes voor mijn neefjes gemaakt etc. |
![]() |
|
![]() |
Btw gokubjorn als je nog wat inspiratie zoek moet je hier maar eens een kijkje gaan nemen. Klik op specificatie 1.0 voor meer details. Specificatie 2.0 en volgende komen binnen een paar dagen online. Oh ja, der staat ook een volledige OO-versie van TicTacToe (met tests, en html output) op de site. Het is wel geschreven in Oberon (lijkt nogal hard op Pascal, is alleen wat uitgebreider en beter).
Nog veel succes, ik ben benieuwd hoe het afloopt. Maar wat bedoel je nu eigenlijk met "dat is mijn site, ingericht als mijn aanstaand bedrijfje." Meen je dit echt? Want volgens mij neem je jezelf dan iets te serieus.
__________________
The Iceman - Je hebt 0 nieuw(e) bericht(en) sinds je laatste bezoek (07-09-2002 23:09). (c) 20/03/2005 - Terug van weggeweest :)
|
![]() |
|
Niet om iemand de grond in te boren, maar kleine 2d spelletjes maken of vanaf je 7e programmeren wil ABSOLUUT niet zeggen dat je dan een groot 3d RPG kan maken, en als je zegt dat het doorzettingsvermogen eist, ja inderdaad een jaar of 4 ja.
Ik spreek de waarheid, als iemand zich vernederd voelt maar eigenlijk van binnen weet dat het ook inderdaad de waarheid is (maar het niet wil toegeven), dan heb ik daar nix mee te maken. Ik maak alleen duidelijk dat iets als dit toch niks wordt. En iedereen die zegt: geef em een kans, wees geduldig enzovoorts, die hebben nog duidelijk geen ervaringen met goeie programma's maken. Mijn standpunt is nu toch echt wel duidelijk. Voor de .... onder ons even opgesomt: - De waarheid is gewoon hard, dus verzacht em niet door troostpartijen - Ik schrijf dit niet naar 1 persoon, maar eigenlijk naar iedereen met zo'n waanidee. Je begint onderaan bij een programmeer bedrijfje, dan programmeer je daar mee (mits je GOED bent, ECHT goed). Na een paar jaar mag je er misschien over DENKEN om zelf iets in elkaar te gaan zetten, met het bedrijf waar je werkt. Als je dan echt de ster bent, DAN begin je een eigen bedrijf. Zo is de volgorde. Face the Facts and don't twist em. --- Kben benieuwd wie mij nu weer gaat zitten uitmaken voor "evil bad guy on the board".
__________________
Há lekker, appeltaart!
|
![]() |
|
![]() |
Ik wil je grote droom niet verstoren, maar spellen programmeren is alleen iets voor de diehards van de programmeurs. Informatica is tyfusmoeilijk, en spellen maken is ongeveer het moeilijkst. Ik heb je site gezien, ik weet niet hoe goed je bent in sites maken, maar als dit het beste is wat je kan...dan wens ik je veel plezier en nog meer succes, want dat zul je nodig hebben
![]()
__________________
Wees jezelf...er zijn al genoeg anderen...
|
![]() |
|
![]() |
Effe zere neus.
Ten eerste als dat je site is. Begin dan geen bedrijf. En probeer geen RPG te maken. You will fail. Waarom, als je echt een RPG wilt maken moet je creatief zijn en laat die pagina van jouw nou nu niet echt een voorbeeld daarvan zijn. Verder. Maakt niet uit in welke taal je een RPG wil maken, maar bouw em eerst es in 2D. Why, het is een RPG oftwel story comes first. Later als dat kewl is kun je hem in 3D zetten, anders heeft het toch geen nut. Scheelt ook werk. En zoals gezegd RPG is voor diehards. BTW: Don't shit with informatica. Is echt geen pretje. Ik doe dat duzz...
__________________
To beat me, you'll have to be me.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
INKIE
__________________
Als hij zegt wat jij zegt dan zegt zij dat jij mij en hij niet zij maar ik uhhhhh...
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Psychologie |
Diepzeechatten: van chatten naar verkenchatten Waterput | 12 | 02-01-2008 10:01 |