Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 26-03-2002, 21:02
Dr_Love
Dr_Love is offline
Mijn neus is echt zo verschrikkelijk groot.

Op zich zit ik er niet zo mee. Ik heb geen probleem met vrienden maken. En als ik met vrienden ben heb ik nooit het idee dat ik door hun bekeken wordt.
Maar als ik gewoon door de stad loop of gewoon iemand voor het eerst aanspreek is vaak het eerste wat ze doen, naar mijn neus kijken.
En kleine kinderen zeggen meteen wat ze denken, en daar krijg ik ook af en toe zo'n opmerking van; "Zoooo.. jij hebt echt een grote neus."

Ik zit er echt over na te denken om een operatie te ondergaan. Want als ik alles bij elkaar optel, ben ik toch een minder zelfverzekerd persoon door mijn neus en voel ik mij soms gewoon niet op mijn gemak.

Maar ik heb laatst een documentaire gezien over een 'nose job', en die persoon had echt zoveel pijn. En het resultat vond ik geen eens zo geweldig.
Dus dan vraag ik me weer af, is dat wel allemaal de moeite waard.

En reageren jullie nog raar op mensen met een grote neus. Of zou je nooit met iemand uitgaan met een grote neus. Of zou je je er steeds weer naar staren en aan ergeren als een vriend(in) een grote neus had?
__________________
It's hard to see the bright side of life!
Met citaat reageren
Oud 26-03-2002, 21:13
-huktie-
Avatar van -huktie-
-huktie- is offline
Ik weet natuurlijk niet hoe groot je neus is, maar als ik het zo lees belemmerd het je niet echt in je omgang met mensen. Misschien ben je minder aantrekkelijk erdoor, maar zo heeft iedereen wel wat. Klinkt allemaal een beetje cliché, maar ik heb t idee dat je je zelf iets meer moet accepteren.
Als je toch een operatie wil, zou ik dat in elk geval doen als je helemaal volgroeit bent, met een jaartje of 21 ofzo... En je moet natuurlijk goed op de hoogte zijn van alle (mogelijke) nadelen.

Succes...
__________________
The condoms is a problems of the Aids gettin sprayed [Notorious B.I.G.]
Met citaat reageren
Oud 27-03-2002, 06:47
lake bodom
lake bodom is offline
ik zou t niet doen..
een grote neus hoeft toch niet perssee lelijk te zijn...
je bent gewoon zoals je bent.. iedereen heeft wel iets wat niet zo mooi is toch
Met citaat reageren
Oud 28-03-2002, 10:39
Verwijderd
Puh, so what, heb ik ook... Nooit van m'n leven ga ik erin snijden! Ik krijg niet erg rotopmerkingen of zo, of dat mensen er speciaal naar kijken, maar dannog...

Puh. Je kunt niet alles mooi hebben.
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Spoiler: zeer lang verhaal
Scarlet Spider
21 21-09-2012 11:27
Lichaam & Gezondheid Neus
jngnn17
14 10-06-2011 14:53
Lifestyle Het Grote Piercing topic
AngelLena
485 02-12-2004 10:29
Liefde & Relatie De ideale
Olifantje
111 27-08-2004 01:00
Lichaam & Gezondheid oogartsvraagjes+oogklachten
Tulpje6
2 03-05-2004 19:54
Verhalen & Gedichten ForumWEDSTRIJD verhalen !!!!
italianboy
16 18-12-2001 17:30


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:51.