Advertentie | |
|
![]() |
|
@ basjeeh. oja, sherco was al dood ja.
![]() En basjeeh, die tweede conclusie is toch niet raar. Ik ben niks aan het uitsluiten hoor. Ik zeg alleen maar dat ze die mensen heeft genoemd. en keep going spelleiders. Toffe verhalen ![]() ![]()
__________________
Dit is een coole sig.
|
![]() |
|
Damn, gaat lekker dit
![]() Jammer van Kunst. Ik denk niet dat de opmerkingen van Kunst veel waard zijn wat betreft stelletje. Meer mensen vinden de switch van mij en Hanneke verdacht (en die viel natuurlijk ook op), dus vreemd is het dan niet dat ze onze functies wil weten. Gezien de discussie is het niet vreemd om Mr.Soija te quoten en het is erg vroeg om te hinten. Dus ik wil daar ook niet te veel achter zoeken. Afgezien daarvan, de wolven wisten niet dat Kunst cupido is. Ze noemt Hanneke en mij. Kan een poging zijn om ons te doen geloven dat ze niet willen dat wij verdacht gemaakt worden of dat eens van ons echt een wolf is. Kan ook reverse of reverse-reverse zijn. Weet niet wat de rest daar van denkt? Ik heb eigenlijk geen idee. Verder.... Fantome noemt theorie dat er vast wel wolven laat in lijstje van Sherco zouden staan. Vorig spel is ook een interessante theorie genoemd dat een wolf/verrader een breekpunt kan verzorgen door op het juiste moment voor een meerderheid te zorgen waardoor iemand zoveel stemmen krijgt dat geschaap automatisch gebeurt. Bij dit spel zit dat breekpunt volgens mij bij Hanneke. Katje maakte een 4-4, Absinthe zorgde voor de voorsprong op 5-4, Hanneke zorgde voor een verschil van 2 stemmen. Probleem met Hanneke vind ik niet de switch op zich; een verdenking is beter dan een random stem. Maar door de timing werd de voorsprong van stemmen op Sherco des te groter dat schapen makkelijker werd. Stel dat Hanneke wolf is, zou ze dat dan doen? Ze stond al op safe met haar random stem, er gingen mensen mee in de redenatie. Waarom de gok nemen om een opvallende switch uit te voeren, als ze weet dat het fout gaat en het je ook niet interesseert als Sterrenmeisje er uit gaat? Als wolf is de enige logische redenatie daarvoor, dat je het doet om een medewolf zeker te stellen. Als Hanneke wolf is, zit er wat mij betreft ook iets fout bij Sterrenmeisje. Verder draait Miekjuh als een blad aan een boom om, maar het is haar eerste (toch?) spel? Als ze zo mee blijft schapen, is ze niet heel nuttig, maar ik wil haar eigenlijk nog een kans geven. Ik ben er niet over uit. Ik zit een beetje met Hanneke's switch door het moment, maar dat heeft weer als voorwaarde voor mij dat Sterrenmeisje wolf is (of beiden stelletje zijn). Anders is het een riskante en onnodige actie. |
![]() |
||
Citaat:
__________________
Hoi! - Soija.nl
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik kan me gedeeltelijk vinden in de uitleg van vegs. Zijn switch maakte niet zo heel veel uit, hoewel het proces dat eraan vooraf ging natuurlijk wel apart was. Eerst een theorie posten en dan niet op diegene stemmen. Maar pas als je voldoende mensen hebt overgehaald die die theorie volgen ook je stem veranderen. Moeilijk moeilijk. Uiteindelijk was de switch van hanneke doorslaggevend. Aangezien ik zo ga tennissen ga ik vast stemmen op hanneke.
|
![]() |
||
Citaat:
![]() ten eerste verdenk ik Miekje op dit moment niet. Het is voor haar idd haar eerste spel. Ze vond het ook al jammer voor de geliefden dat cupido eruitlag, dus volgens mij is dat omslaan als een blad aan een boom echt iets omdat ze beginner is. Dat hoeft natuurlijk niet, maar voorlopig schenk ik er niet te veel aandacht aan. Ze komt er dan wel goed vanaf als ze wel slecht is, maar daar komen we dan nog wel achter, schat ik zo in. Die theorie in het vorige spel kwam toen van Daboman ja en daar heb ik ook nog aan zitten denken. Ik denk nog steeds dat er iig één wolf in sherco's lijst staat. Hierbij denk ik of aan de meeschapers of idd dat keerpunt... Ik zat gisteravond te denken misschien Heksjuh te stemmen (jij, heksjuh en basjeeh schapen mee, maar jij komt met aannemelijke dingen waarom ik je er nog niet uit wil hebben basjeeh is dit spel best scherp en daarom wil ik hem er ook nog niet uitstemmen.) Maar dan heb je idd ook nog Hanneke die ineens zorgt voor een nieuw keerpunt (eerst random en dan er voor zorgen dat sherco al wel een ruime meerderheid heeft dat mensen erop meegaan). Zit je nog wel met de vraag waarom ze het zou riskeren haar random stem om te gooien naar sherco. Dat kan betekenen dat ze sterrenmeisje wilt redden of wilt voorkomen dat het theoretisch gelijkspel wordt omdat we dan kunnen zien waar we de wolven moeten zoeken... Heksjuh of Hanneke wordt het voor mij denk ik. Ga nog even hun posts nalezen.
__________________
Dit is een coole sig.
Laatst gewijzigd op 11-10-2008 om 09:52. Reden: omslaan als een blad aan een boom ipv omslaan als een boom :s |
![]() |
|
Miekjuh is inderdaad niet erg nuttig en gaat makkelijk mee met theorieën. Maar zo was ik ook wel in mijn eerste spel - ik vind het nog steeds wel moeilijk om zelf een theorie te bedenken - dus ik wacht nog een ronde of wat voor ik een oordeel over Miekjuh vel.
Ik vind het aannemelijk dat VeGs een geliefde is omdat Kunst dat misschien wel gehint heeft, om het wijzigen van zijn stem na zo'n theorie enzo, maar zijn theorieën vind ik erg interessant dus ik denk dat ik hem er ook nog even in laat. Wat jullie over Hanneke zeggen vind ik het meest aannemelijk (hoewel ik dus eerst VeGs van plan was). Ik ga dus nu even mijn stem uitbrengen op Hanneke, denk ik. Over tien minuten weet ik het zeker ![]() |
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Citaat:
Ik geef Hanneke en VeGs voor nu het voordeel van de twijfel, daar ze beide goede en leuke spelers zijn, wat mij betreft mogen zij een ronde verder komen. Ik stem op Miekjuh. Zij stemt uit het niets op mij zonder reden, sterker nog, mét een verkeerde reden. Nieuw of niet, aan haar draaikonterij hebben we ook niet veel. Voor het zelfde geld is ze een wanhopige, onervaren wolf. Edit: VeGs is een dame, overigens. |
![]() |
||
Citaat:
Ik zie ook wel wat in die keerpunt-theorie van VegS. Maarja, ik vond het feit dat ze zelf ook switchte dan ook wel weer opvallend. Ik twijfel op het moment dus tussen krynn en hanneke.
__________________
Diamanten zijn moeilijk te vinden.
|
![]() |
|||
Citaat:
Citaat:
![]()
__________________
♥ - I miss all the places we never went. -
heddegijdagezeetgehadmindedawerklukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Het verstand van Kazet heb je niet nodig om haar post begrijpend te kunnen lezen. Ik zal in ieder geval jouw redenen noteren; 'mwoch' staat genoteerd. ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ja hoor, jij hebt altijd gelijk :')
Doe niet zo raar "mwoch" is helemaal niet mijn reden, begrijpend lezen is kennelijk ook niet jouw sterkste punt. Mijn redenen zijn als volgt: - Kunst, de cupido, noemde je - ik vind nog niemand echt verdacht wegens gedrag, het spel is nog maar net begonnen - ik vind jou onbeschrijflijk irritant bovendien heb ik nog helemaal niet gezegd dat ik op je ga stemmen, Hanneke is ook een optie. Dat beslis ik later wel. Hoewel ik nu meer naar jou neig. |
![]() |
||
Citaat:
Het maakt je voor mij ook niet verdachter, want je was inderdaad wel de enige die er niet direct in mee ging, maar om het nou aan te halen om jezelf vrij te pleiten is wat voorbarig. Dus ik hoop dat je vaker eerder 'altijd' gelijk hebt. ![]() Ik neig nu zelf het meest naar Hanneke. Niet omdat ik geloof dat haar switch niet te goeder trouw kan zijn, maar omdat als er iets fouts aan haar is, dat voor mij Sterrenmeisje naar voren haalt en bij gebrek aan beter dan iig iemand die me iets over een ander kan vertellen. @ Fizzle; geeft niet. Vorig spel dachten ook een aantal dat ik een man was. ![]() EDIT: Damn, ik zie nu pas dat Hanneke van Sterrenmeisje naar Sherco wisselt. Ze was de tweede om op haar te stemmen, daarna ging Kunst mee. Zou je, bij een eerste ronde, degene zijn om een tweede stem te zetten bij een medewolf/medegeliefde met kans dat mensen daarop meeschapen omdat ze geen gelijkspel willen? Dit maakt hanneke voor mij weer minder verdacht. Wat vind de rest daar van? Ik ga in de stad nog even nadenken over mijn stem. ^^;; Laatst gewijzigd op 11-10-2008 om 14:01. |
![]() |
|
![]() |
Ik was gisteren vergeten naar de uitslag te kijken en toen ik op m'n werk was werd ik ineens heel nieuwsgierig.
![]() Cupido eruit dus. Ik ga even teruglezen wat Kunst allemaal heeft gezegd. [edit] alleen dat ze het gek vindt dat Vegs en Hanneke nog geswitcht hebben. Hm. Ik denk niet dat dat echt veelzeggend is.
__________________
Nice
|
![]() |
|
Ik weet echt niet wie ik verdacht moet vinden nu.
Vegs is verdacht omdat ze genoemd wordt door Kunst en dus misschien wel geliefde zou zijn. ("Ik vind het ook opvallend dat hanneke (en VeGs) zo last minute zijn geswitcht..") In die post sta ik ook genoemd en VeGs zelfs maar tussen haakjes. Als het al een hint voor geliefde zou zijn, dan zou ik eerder nog verdacht zijn. ![]() Soija wordt genoemd. Maar ik vind Soija tot nu toe gewoon normaal spelen. Niet opvallend anders dan anders. Wel iets rustiger, maar als hij een functie heeft gaat hij denk eerder heel actief doen. Dus ook niet verdacht. *miekjuh* vind ik wel vervelend spelen. Maar als het haar eerste spel is kan het ook heel goed daardoor komen. En Heksjuh wordt nog genoemd omdat ze meeschaapt. Maargoed, dat doet veruit de meerderheid in de eerste ronde. Ben ik nog iemand die genoemd is vergeten? ![]() Uit deze zou ik Miekjuh nu kiezen. Maar ik kijk het nog even aan. ![]()
__________________
Hoi! - Soija.nl
|
![]() |
||
![]() |
Daboman: (en Basjeeh), ik reageerde op deze twee posts die Vegs vlak boven me maakte:
Spoiler
Ik reageerde *juist* omdat ik Vegs' theoriegespui tof vind, en nuttig, en niet wil dat ze er uit zou worden gestemd omdat ze zich te zeer zou gaan verdedigen. Ik meende me ergens te herinneren dat het haar al eerder was overkomen; vandaar. Niet dat ik verder mee ga in haar theorie over 'kritieke switch-stemmen', ik geloof gewoon niet dat daar echt iets uit te halen valt omdat het coördineren van stemgedrag op die manier vrij lastig/onvoorspelbaar is. En: wat is dan het kritieke punt? Ik ga hieronder een lijstje plaatsen, ben ik dan sturend bezig of orden ik gewoon m'n eigen gedachten? ![]() Ik geloof ook niet dat Kunst bewuste hints heeft achtergelaten. Ik ga denk ik wél op Hanneke stemmen, maar omdat een heel andere reden: Citaat:
Lijstje: Hanneke Lucky Luciano Fizzle-fluffy Krynn Vegs Absinthe Pippeloen Heksjuh Fantome En kijk 'm vooral na, want er staan nogal wat "Ik ga op X of Y stemmen maar ik wacht nog wat" mensjes tussen ![]() Edit: Katje was dus één van die mensen, lijstje aangepast.
__________________
Zet de lijnen - neem je pen // Zet de lijnen en ren
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Hoi! - Soija.nl
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Vegs
Absinthe Pippeloen AllureV Uice Hanneke Lucky Luciano Fizzle-fluffy Krynn Katje Miekjuh Mr Soija Heksjuh Fantome Krynn Daboman Edit: Hanneke en VeGs, zouden jullie niet op elkander moeten stemmen uit overlevingsdrang? ![]() Laatst gewijzigd op 11-10-2008 om 16:48. Reden: Stemmen toegevoegd van: Katje; Uice; Daboman; |
![]() |
||
Fantome: ik snap niet helemaal waarom je mij verdacht vindt. Alleen omdat ik meeschaapte op Sherco?
Ik vind Hanneke en Vegs alletwee niet heel erg verdacht. Vegs: Citaat:
__________________
I'm not afraid of happy endings. I'm just afraid my life won't work that way.
|
![]() |
||
Citaat:
ik zei eerder al dit (dik gedrukt wat over jou gaat), als reactie op VeGs post. Die theorie in het vorige spel kwam toen van Daboman ja en daar heb ik ook nog aan zitten denken. Ik denk nog steeds dat er iig één wolf in sherco's lijst staat. Hierbij denk ik of aan de meeschapers of idd dat keerpunt... Ik zat gisteravond te denken misschien Heksjuh te stemmen (jij, heksjuh en basjeeh schapen mee, maar jij komt met aannemelijke dingen waarom ik je er nog niet uit wil hebben basjeeh is dit spel best scherp en daarom wil ik hem er ook nog niet uitstemmen.) Maar dan heb je idd ook nog Hanneke die ineens zorgt voor een nieuw keerpunt (eerst random en dan er voor zorgen dat sherco al wel een ruime meerderheid heeft dat mensen erop meegaan) ik ga dus voor jou omdat ik best vaak zie dat wolven/slechteriken op een later moment op iemand meegaan die toch al wel opgehangen worden. in het geval van Sherco ging het eerst tussen Sherco en sterrenmeisje (tot 3-3 geloof ik) daarna stond sterrenmeisje met 5-3 voor en toen kwamen jij, basjeeh en VeGs op haar stemmen (weet even niet in welke volgorde). Ik zeg niet dat jij dan 100% zeker slecht bent, maar ik vind VeGs nu aannemelijke dingen posten en basjeeh was een aantal keer vrij scherp. van jou had ik nog weinig gezien. Dus vandaar dat ik deze ronde op jou stem.
__________________
Dit is een coole sig.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Dit is een coole sig.
|
![]() |
|
Dit is idd mijn eerste spel, dus ik moet er nog even inkomen. Ik snap jullie reacties wel, logisch. Ik was gisteravond wat moe enzo en dacht er niet echt bij na van wat ik postte. (mijn excuses hiervoor) Jullie hebben igg wel gelijk. Op wie ik vanavond ga stemmen? Nog geen idee om eerlijk te zijn!
__________________
Wouldn't it be great if there was a war and nobody came?
|
![]() |
|
Fantome: ik snap 'm
![]() Ik weet nog steeds niet op wie ik moet stemmen ![]() Maar ik heb nog even om na te denken.
__________________
I'm not afraid of happy endings. I'm just afraid my life won't work that way.
|
![]() |
||
Citaat:
Daarom vroeg ik me af of het redelijk is om aan te nemen dat haar (enige) tweede stem er voor kan zorgen dat mensen daarom op Sterrenmeisje mee gaan schapen. Maar ik kan niet goed inschatten of dat echt zo gevaarlijk is. Maar daarom geloof ik Hanneke wel wat meer. Ik vind het probleem van de switch-theorie hier namelijk dat hij alleen op gaat als Sterrenmeisje gevaarlijk is. Ze wordt inderdaad wel genoemd door Kunst, maar juist op een positieve manier. Ik had de opmerking van Krynn zelf trouwens alleen geinterpreteerd als 'reageer niet te fel' en niet als 'reageer maar niet meer'. Ze heeft wel een punt; fizzle en light_fighter grepen dat aan om me te verdenken en het is wel vaker voorgekomen dat jezelf/anderen te fel verdedigen/aanvallen aangegrepen wordt, maar ik vind het zelf nogal vreemd. Het lijkt me logisch dat je jezelf verdedigd. Het had het zelf niet zo gelezen, maar goed: ik hou ook niet snel m'n mond. Is niet leuk spelen, dus misschien dat ik het daarom nooit zo op zou vatten. ![]() Logisch gezien zou het dan inderdaad uit zelfbehoud Hanneke worden. ![]() Zeker nu ik een stem achter sta. Dan 'moet' ze wel op mij stemmen. Is ze een bad guy is dat in mijn voordeel. Is ze een good guy vallen de stemmen tegen elkaar weg. Voor Hanneke geldt natuurlijk dezelfde redenatie. VeGs Absinthe Pippeloen AllureV Uice Light Fighter Hanneke Lucky Luciano Fizzle-fluffy Krynn Katje VeGs Miekjuh Mr Soija Heksjuh Fantome Krynn Daboman Lucky Luciano Sterrenmeisje Laatst gewijzigd op 11-10-2008 om 18:32. |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Weerwolfspel #88 Geel | 500 | 21-09-2011 19:47 | |
De Kantine |
Weerwolfspel 72 Geel | 500 | 05-09-2010 19:00 | |
De Kantine |
Weerwolfspel #62! MartinV | 396 | 17-09-2009 15:03 | |
De Kantine |
Weerwolfspel #62 VeGs | 79 | 19-08-2009 17:38 | |
De Kantine |
Weerwolfspel #61 Verwijderd | 500 | 27-07-2009 21:23 | |
De Kantine |
Weerwolfspel #53 Verwijderd | 500 | 16-11-2008 18:32 |