Advertentie | |
|
![]() |
|
Dat Andries Knevel trouwens een keer zei dat hij misschien toch in de evolutietheorie geloofde, en toen was de EO-achterban diep geschokt en moest hij zelfs zijn EXCUSES aanbieden :')
Gadverdamme, dan heb je toch nul eigenwaarde, als je dan nog bij zo'n vieze omroep blijft.
__________________
Voor het onrecht is het bij mij kwaad kersen eten.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Voor het onrecht is het bij mij kwaad kersen eten.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
In diverse media is melding gemaakt van het weglaten van scènes uit David Attenboroughs BBC-documentaire The Life of Mammals, door de EO uitgezonden als Het leven van zoogdieren, waarin gewag wordt gemaakt van de evolutietheorie. In een reactie (Binnenland, 30 juli) op de ‘ontmaskering’ door Gerdien de Jong, universitair hoofddocent evolutiebiologie aan de Universiteit Utrecht, merkt EO-directeur Henk Hagoort op: ‘Sinds de oprichting passen we natuurfilms aan. Of de kijker dit weet, is niet relevant. Die kent de identiteit van de EO. Daarom staat in de linkerbovenhoek van het beeldscherm het logo van de EO en niet dat van de BBC.’
Ever since weiger ik uit principe naar de EO te kijken. |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik wilde ook bijna een poll maken. Maar toch maar niet, mijn ideeën zijn altijd veel te ongepast
![]() - ik wist zonder op te zoeken wat atm is, en ik vind het prima - ik wist zonder op te zoeken wat atm is, en ik vind het bah - ik moest opzoeken wat atm is, en ik vind het prima - ik moest opzoeken wat atm is, en ik vind het bah - ik heb geen mening en/of kijk geen porno |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Oh, en ik wist het zonder zoeken deze keer ( ![]() |
![]() |
|
ATM? Pinautomaat? At the moment?
Nou goed, als het nog een derde betekenis heeft, weet ik die niet. Wat ik wel weet, is dat ik net megalekker nog twee uurtjes heb geslapen <3 en dat de dag net zo snel om is, of ik nou om 6 uur of om 12 uur wakker ben.
__________________
Een engel kuste mij, dus is mijn rust voorbij.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
Maar ATM in porno is ook niet wat het lijkt. In driekwart van de gevallen zijn de actrices óf heel grondig schoongespoeld, óf ze stoppen de opnames even zodat de man z'n pielemans even onder de kraan kan houden. Dat kun je met montage prima verbergen.
Ik hoor weleens verhalen van mensen die het, naar aanleiding van porno, ook hebben geprobeerd. Onvoorbereid. Dat vind ik dan heel grappig. |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
|