Advertentie | |
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik was aan het kijken of ik er iets over kon vinden, maar er zijn echt weinig sites over gerbils volgens mij. ik heb er wel eentje gevonden, volgens mij staat er niks op over dat vechten, maar het is volgens mij wel een goede site ed...dus misschien heb je er verder wat aan ofzo.
![]() http://www.mamut.com/gerbils/ |
![]() |
|
Verwijderd
|
Ook een (erg) goede site: http://home.conceptsfa.nl/~pmaas/gerbil/gerbil.htm
Misschien dat je via die site ook wel iets kunt vinden, er staat ook een link op naar een forum over gerbils. |
![]() |
|
Het is een herhaling van wat er al eerder is gezegt, maar het kan zijn dat de zwakkere gerbil inderdaad ziek is, en dus "uit de weg moet worden geruimt". Eigenlijk is het vanuit hun stanpunt heel logisch: als de zieke gerbil blijft rondhuppelen in de kooi, kan 'ie de anderen besmetten. Het is dus om het vortbestaan van de soort veilig te stellen. ga eens naar de dierenarts. Als je gerbil genezen is word 'ie waarschijnlijk niet meer lastig gevallen.
__________________
"It is my opinion that the Borg are as close to pure evil as any race we've ever encountered." – Captain Amasov of the U.S.S. Endeavor
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Flora & Fauna |
gerbils flippen SuperSanne | 26 | 20-07-2004 12:19 |