laat ik eerst vertellen hoe dit tot stand is gekomen. ik ben al een wat langere tjd bezig met dichten, en ik schrijf eigenlijk alleen gedichten als er echt inspiratie voor is.
enkele maanden geleden, is mijn derde opa overleden. ik zag hem niet zo veel, want het was de vader van mijn moeder, en ze hadden wat problemen met elkaar. toen hij overleed na een kortdurig verblijf in het ziekenhuis, is er veel verdriet geweest binnen in mij. in de nacht na zijn crematie, heb ik niet kunnen slapen. en in die nacht, kreeg ik inspiratie, in zo'n vorm dat het echt uit mijn hart leek te komen.
ik heb toen bij een bureaulamp de beginselen opgeschreven, van wat uiteindelijk dit gedicht werd. ik heb besloten om deze dan maar hier te posten, omdat ik wil delen met anderen. daarom: Opa, deze is voor U!
In memoriam
Flowing on the winds of heaven
Prosperity feeds your soul
The candle of life
Now extinguished
Shall be lit again
Forged in the fires of feeling
The soul is an undying life
Flowing on the winds of prosperity
The soul will live on
Live in the hearts
Of who surround
Of who grief
For the remains
For the shell of the soul
While the soul is an undying thing
The memories live on
Live in the hearts
Until renewed again
Until reborn again
Into the fading light
We walk tall
And remember the soul
Remember our love
Renewed again
Erik Stolman
ik hoop dat dit een beetje mijn opa waard is en ik hoop dat jullie dit ook mooi vinden. dit heeft me enorm geholpen met het verwerken van mijn en mijn moeders verlies.
het helpt echt om gevoelen op het papier te zetten!
__________________
forged in the fires of feeling, my mind is still a maze to me
|