Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 19-02-2013, 23:39
Anomynous
Anomynous is offline
Heey,

Ik zit met een probleem en ik wil graag jullie advies.

Ik ben een jongen van 19 en ik heb een vriendin van 19.
We hebben nu al 2 jaar een relatie en ik houd enorm van haar, maar de sinds een paar maanden heb ik gewoon geen zin meer in sex, het is een hele aantrekkelijke meid die ook nog is slim is en ontzettend veel van me houdt maar de aantrekkingskracht voor haar is gewoon weg.

Ik zou haar niet uit mijn toekomst kunnen wegdenken en ben misschien ook wel bang dat niemand anders ooit nog zoveel om me kan geven.

Elke dag dat ik haar zie zegt ze zo'n 5 keer ik hou van jou en dringt ze vaak meerdere keren per dag aan voor sex. Ik denk juist omdat ze dit doet dat de aantrekkingskracht weg is.

Nu zul je je misschien afvragen heb ik wel een libido.
Het rare is dat ik liever masturbeer op porno dan dat ik sex heb met haar.
ook ben ik geïnteresseerd in andere vrouwen en heb ik daar wel lust naar.

Als ik dan sex heb met haar is het meer van ik loos even mijn zaad en dat voelt wel fijn en als ik haar dan zie genieten gekke gezichten trekken dan walg ik er meer van en word ik juist het tegenovergestelde van geil.

Vreemdgaan is sowieso geen optie dat zou ik haar niet aankunnen doen en ik zou er zelf niet mee kunnen leven.

Ik weet niet wat ik moet doen...ik kan deze situatie ook niet ergens anders vinden behalve als de aantrekkingskracht van de vrouw weg is.

Kortom ik houd van mijn vriendin maar het verliefdheid gevoel en de seksuele lust is weg.
Help

Anomynous
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 20-02-2013, 08:30
NaamInGebruik
NaamInGebruik is offline
Relaties die langer duren raken meestal wat meer in een 'sleur'. De eerste maandjes wordt er gewipt als konijntjes en dan neemt na verloop van tijd gewoon af. Dat is nu eenmaal zo.

Libido bij mannen wordt volgensmij veroorzaakt door testosteron, het mannen hormoon. Mannelijk activiteiten hebben daar ook invloed op, dus wellicht dat je weer meer zin krijgt als je meer gaat sporten of dagje paintballen oid.
Met citaat reageren
Oud 20-02-2013, 09:16
Verwijderd
Hebben jullie het wel eens besproken of heb je nu allerlei vermoedens over waarom zij zo doet mar bespreek je ze niet? Daar zou ik mee beginnen, bespreek wat je voelt en ervaart en luister eens naar awt zij daar van vindt en of zij dat ook ervaart. Doen jullie nog wel leuke dingen met elkaar of hange jullie alleen nog maar samen op de bank? Probeer nog eens wat dingen te ondernemen, samen een dagje uit, naar de sauna, zwemmen, zoiets.
En dat de verliefdheid minder wordt is logisch, maar dat wil niet zeggen dat je je daar bij neer moet leggen of niks bijzonders meer moet doen voor elkaar.
Met citaat reageren
Oud 20-02-2013, 10:34
bierkoning
Avatar van bierkoning
bierkoning is offline
Praat erover met elkaar, en hou het niet voor jezelf. Maak het spannend, verleid elkaar. Probeer dat vlammetje weer aan te wakkeren.
__________________
Als een vrouw een andere vrouw een compliment maakt, dan heeft ze wat van die andere vrouw nodig of is ze dronken.
Met citaat reageren
Oud 20-02-2013, 14:46
Verwijderd
Praat wel met haar erover ja. Maar als jij van haar walgt en verkiest je af te trekken op porno of wél geil wordt van andere IRL-chicks, dan ligt het toch redelijk specifiek aan jullie als combi. Sleur kan gebeuren, maar walging gaat erg ver. Je houdt van haar en ook van het idee van jullie toekomst, maar die toekomst is niet zo waarschijnlijk te lukken zonder seks en de kans dat jullie weer een leuk seksleven krijgen lijkt me gering. Je kunt ook van iemand houden zonder er seks mee te willen hè? Dat lijkt me hier de uitkomst. Zaad lozen en walgen.. als je het zo ervaart en dat al tegen anderen durft uit te spreken is het denk ik te ver heen.
Met citaat reageren
Oud 20-02-2013, 15:21
WolterB
Avatar van WolterB
WolterB is offline
Natuurlijk praten, maar ik gok dat jullie dat al gedaan hebben en hoop dat ze weet hoe je de seks ervaart. Zo niet dan zo snel mogelijk doen in ieder geval.

Hoe de situatie nu is, werkt natuurlijk van geen kanten en daar worden jij en je vriendin allebei niet gelukkig van aangezien ik uit je verhaal begrijp dat zij nog wel graag seks wil. Dat jij hem er dan maar even met tegenzin in hangt en zij het daar maar mee moet doen is niet eerlijk tegenover je vriendin, zelfs als je echt van haar houdt. Als je er zo over denkt is uitmaken de enige goede optie ben ik bang.
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose.
Met citaat reageren
Oud 20-02-2013, 16:18
igfy
Avatar van igfy
igfy is offline
Dit is een lastige situatie, maar ik zou er sowieso over praten. Kun jij je een situatie voorstellen waarbij de seksuele gevoelens van jouw kant weer terug kunnen komen? Is deze haalbaar? Als jullie relatie heel sterk is, zou je het een paar maanden aan kunnen kijken om te zien of dit niet een fase is en of je er samen iets aan kan doen. Als dit niet meer lukt dan is het heel jammer, maar dan zou je het misschien toch uit moeten maken. Zelf heb ik dit op jouw leeftijd ook moeten doen en het was niet makkelijk omdat ik echt nog veel hield van de jongen in kwestie. Maar nu heb ik het gevoel dat het voor ons allebei beter was. Hij heeft een leuke vriendin en ik een leuke vriend en hoewel we geen contact meer hebben zijn er geen 'hard feelings' meer.
__________________
don't take life too serious.. you'll never get out of it alive
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie Ricardo gaat het uitmaken...toch?
ricardowww
50 04-08-2007 00:40
Seksualiteit bestaan puur platonische vriendschappen tussen mannen en vrouwen?
pyres
78 16-01-2005 21:44
Verhalen & Gedichten ----->Noah<-----
Riantje
216 16-07-2004 18:14
Seksualiteit Sekshoroscopen!
Elister
81 14-07-2004 16:27
Seksualiteit Zou jij met iemand van je eigen geslacht naar bed gaan?
Droppie-temp
262 07-10-2002 17:06
Seksualiteit Gevoelig onderwerp: pedofilie
96 21-02-2002 12:07


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:07.