Citaat:
|
Ja dat snap ik maar je kan het toch moeilijk vragen aan hem.
|
Tuurlijk wel joh. Het hoeft niet meteen een liefdesverklaring te zijn, maar je kan best zeggen dat je hem leuk begint te vinden en dat je graag wil weten wat hij voelt/wil.
Het kan alleen zijn dat hij het zelf ook niet weet. Voor sommige mensen duurt het jaren voordat ze erachterkomen wat voor soort relaties ze fijn vinden. Daar kunnen dan allerlei redenen voor zijn, van hechtingsproblematiek tot niet hetero-en-monogaam zijn, maar dat doet er voor nu niet toe. Die mensen blijven soms jarenlang aanmodderen en flirten en uitproberen. En het kan een superleuk avontuur zijn om dat samen met ze te ontdekken, maar ze kunnen ook je hart breken.
Daarom is praten ook zo belangrijk. Dan kun je inschatten hoe hij is, waar jij staat, en of de connectie kan uitgroeien tot iets goeds. Zo niet, dan wordt het tijd voor zelfbescherming.