![]() |
||
Citaat:
__________________
Ik zeg wadappez y'all?!? Zal ik je natte dot ff volblaffen met lauwe butt?? Legalize it!!
|
![]() |
|
![]() |
Hartcatheterisaties zijn er voor vele aandoeningen aan het hart cq de bloedvaten rond het hart. De onderliggende aandoening beïnvloedt dan ook de uitkomst van de ingreep. De "operatie" is relatief veilig (zeker in vergelijking met een open hart operatie) en wordt gedaan door artsen met een speciale training. Een bijkomend voordeel is dat je in het algemeen sneller hersteld.
Naja, dit stond ook vast wel in de brochure maarja.. ![]() Succes ermee.
__________________
Bwegh...
|
![]() |
|
heb wel een paar site's gevonden mischien heb je daar iets aan..
sterkte allebei ![]() http://www.nizw.nl/thesaurus/00005069.htm http://www.umcn.nl/patient/ http://www.lzr.nl/specialismen/Cardi...eterisatie.htm
__________________
________________
|
![]() |
|
![]() |
k heb op hartkatheterisatie afdeling gewerkt als bijbaantje. dus ook dagje operaties gekeken.. kweenie wat jij bedoel d maar k geloof dat dat dotterbehalndeling is. dan geven ze je pijnstillers maar je blijft wel wakker bij operatie, ze douwen heel dun buisje via je lies richting je hart, geloof me, dat kan via een of andere vatenweg.. maarja anyway, dan stoppen ze tent, wire, ballon of nog iets drin, hangt drvanaf hoe erg t is.. bij dotterbehandeling ben je veel sneller opgeknapt omdat ze je hart niet opensnijden. soms mag je dezelfde dag al weg.. maarja, dotterbehandeling is dus t zelfde als hartcathetiseratie
|
![]() |
||
Citaat:
Ik ben alweer redelijk gerustgesteld, maar is het nu ook dat als ze bijvoorbeeld met die katheders tegen een bloedprop aanschieten (mits deze er is), dat je dan kunstmatig een hartinfarct opwekt? Mmmm, ik hoor het wel, of niet ![]() ![]()
__________________
Ik zeg wadappez y'all?!? Zal ik je natte dot ff volblaffen met lauwe butt?? Legalize it!!
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
Bwegh...
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Frank Saaippa #1348 Verwijderd | 500 | 23-03-2011 18:31 | |
De Kantine |
Wat saai zeg #1049 Martiño | 500 | 17-07-2010 14:22 | |
Lichaam & Gezondheid |
Ziekenhuisverhaal BlueAngel | 28 | 31-05-2004 22:20 | |
Lichaam & Gezondheid |
ervaringen ->hartinfarct michelle_flo | 12 | 11-08-2003 20:44 |