k wil ff iets kwijt over ik me nu voel.
ik woon in een heel klein dorp, waar niks te doen is en alleen maar gabbers enzo wonen waar ik dus niks mee te maken wil hebben. mijn vrienden van school wonen allemaal minstens 5 kilometer van me af. en ik voel me dus redelijk alleen als ik thuis zit. op school niet want dan zie ik ze enzo.
maar nou voel ik me dus echt mega kut.
daarstrax hoor ik vn een vriendin hoe leuk het de avonddaarvoor wel niet geweest was, end at ze nu met zijn 15en bij iemand waren enzo, komt nog een vriend online die zit weer bij iemand. maar ik heb dus echt niemand in de buurt waar ik even langs kan wippen en iets leuks kan gaan doen. en nu ben ik mezelf ook steeds aan het aanpraten dat ik geen vrienden heb enzo.
k wil ZO graag verhuizen naar waar mijn vrienden wonen. ik zoel me nou echt kut enzo, al ik een geweer had had ik nu al zelfmoord gepleegd.
heeft iemand dit ook en kan je dan ff zeggen wat jij ertegen doet?