| Advertentie | |
| 
 | 
					|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 en leek me wel een leuke vraag, that's all. Ben bang dat veel mensen misschien wel te weinig sprookjes kennis bezitten  
	
	__________________ 
	
	SounD of Silence 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	||
				
					Verwijderd
					
				 
		 | 
	
		
	
	
	
	 Citaat: 
	
 Nee ik lijk niet op woodstock. aangezien alle sprookjesmeisjes lief en mooi en schattig zijn, kan ik mezelf daar niet mee vergelijken.  | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 Rapunzel had lang goud haar. Zullen er toch wel meer zijn denk ik. 
	__________________ 
	
	SounD of Silence 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 lees reacties van anderen in het snobtopic. Innerlijk kan je toch op een held uit een sprookje lijken die niet perse een meisje is. Ik heb trouwens nooit gehoord dat roodkapje mooi of schattig was.. misschien moest ze wel van moeders naar dat vervelende dove mens van een oma.. en mopperde en vloekte ze keihard de hele weg lang.. daarmee de intresse van verschillende figuren zoals een wolf (harige man) en een jager (man met een lang uhm geweer) oproepend.. Ok ik heb teveel fantasie misschien, maar sprookjes waaren vaak niet echt lief en onschuldig.. Roodkapje werd oorspronkelijk verkracht en JA dat werd ook in die versie aan het volk (waaronder kinderen) verteld. 
	__________________ 
	
	SounD of Silence 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	|
| 
	
	
	
	 
		
		Hmz... niet elk sprookje schiet me op dit moment te binnen maar de eerste personage aan wie ik denk is Botje van de kleine Zeemeermin  
	
	
	
	
	
		
		  mja... misschien heb ik nog een betere dus dan meld ik het later wel  
	
	__________________ 
	
	Mr.Oizo als vaste forummer: 27-04-2000 - 13-11-2006. Daarna passief lid geworden. 
	 | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
				
					Verwijderd
					
				 
		 | 
	
		
	
	
	
	 Citaat: 
	
  | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 misschien wel met een moraal erin om de mensen wat te leren. In die tijd (middeleeuwen) waren het vaak groffe verhalen. Van rood kapje konden vrouwen misschien wel leren dat je niet in je eentje naar het bos moest gaan en dat je mensen niet altijd kunt vertrouwen omdat ze je voor de gek houden (verkleden). Als ik me niet vergis heb ik over het originele verhaal van Roodkapje gehoord bij nederlandse literatuur les. 
	__________________ 
	
	SounD of Silence 
	 | 
	||
![]()  | 
	
	
		
  | 
	
		
  | 
			 
			Soortgelijke topics
		 | 
	||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| De Kantine | 
		
		 Weerwolfspel #56 Fantôme  | 500 | 17-02-2009 22:33 | |
| Psychologie | 
		
		 enquete Judy2  | 69 | 16-05-2005 09:42 | |
| Films, TV & Radio | 
		
		 Welke film heb je het laatst gezien en wat vond je er van? [Deel 11] Donny must die  | 500 | 01-04-2005 19:27 | |
| De Kantine | 
		
		 PimPamPet-Categorieën diamondvoodoo  | 21 | 02-04-2003 20:06 | |
| Levensbeschouwing & Filosofie | 
		
		 Dag des Oordeels Mujahidien  | 82 | 24-02-2002 22:59 | |