Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
Zijn denk ik wel veel dingen waar je bij een ruzie blij om kan worden. Ik vond het ook wel leuk. Zo raar vind ik het nie denk ik.
__________________
Mag ik een samenvatting van de werking van de wereld aub?
|
![]() |
|
![]() |
ik heb dat wel als ik ZELF ruzie met mijn moederh heb, dan vind ik het heerlijk om tekeer tegen d'r te gaan en d'r verbaal flink te pakken, hoewel ik wel een hele goede band met mijn moeder heb. maar soms is dat gewoon een opluchting, even flink tekeer gaan.
Als andere mensen ruzie hebben vind ik het alleen leuk als ik ze niet mag of niet zo goed ken. Dan heb ik echt zo'n gevoel alsof ik er als toeschouwer bijzit en vermaak ik me prima, ook zonder popcorn. Misschien dat het inderdaad is wat je zei; dat het komt omdat je niet zo goed met je vader kan opschieten en je het dan als een soort triomf ziet dat hij eens wordt aangesproken en jij dus op dat moment niet de enige bent die negatief over hem denkt.
__________________
One day the world will be ready for you and wonder how they didn't see
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Liefde & Relatie |
Waarom toch Verwijderd | 17 | 17-03-2002 19:19 | |
Drugs & Alcohol |
Vagenlijst over drugs andredekker15 | 13 | 17-03-2002 15:57 | |
Psychologie |
Mijn zomervakantie tot nu Eend | 22 | 25-02-2002 16:22 | |
Levensbeschouwing & Filosofie |
de perfecte ideologie; is de ideale staat mogelijk? sublime | 248 | 22-02-2002 17:15 | |
Psychologie |
Positieve kanten van ADHD!!! HelpMePlease | 23 | 17-01-2002 04:09 |