Ik weet even niet wat ik ermee aan moet, hopelijk kunnen jullie mij helpen..
Het zit zo.
Ik ben ongeveer 2 maanden geleden een meisje tegengekomen met uitgaan. We hadden het die avond heel gezellig en hebben aan het eind van de avond nummers uitgewisseld. Een week later ging we weer naar hetzelfde cafe, en weer was het erg gezellig. Zij vond mij leuk en ik haar en we hebben gezoend.
De twee weken erna begon ze mij steeds leuker te vinden, maar gaf ze meteen aan dat ze hier een beetje van baalde, ze had net een lange relatie achter de rug en vond het allemaal wel een beetje snel gaan..ze wilde eigenlijk nog even wat rust..en dus twijfelde ze of ze wel een relatie wilde, maar ze was er eigenlijk al heel snel achter..ze was verliefd op mij zei ze. (dit vind ik best snel, ik was zelf nog niet echt verliefd)
Ze wilde nog steeds wel wat rust/tijd dus die gaf ik haar...we spraken elkaar nog wel veel, maar zagen elkaar weinig..het gevoel zakte een beetje weg, maar dat kwam wel weer als we elkaar wat vaker zagen..dacht ik..
Twee weken geleden vertelde ze mij dat het gevoel bij haar minder was geworden en dat ze twijfelde of ze wel toe was aan een relatie.. ze besloot de knoop door te hakken en even helemaal geen vriend te willen.
Gisteren vertelde ze mij dat ze verliefd was op een klasgenootje.. Ze zei dat ze nog steeds niet toe was aan een relatie en dat ze dus weer twijfels had. Ze dacht dat het waarschijnlijk weer net zo ging lopen als met ons..
Echt k*t.. Ik heb geprobeerd om haar uit mijn hoofd te zetten en het op die manier voor mijzelf het makkelijkst te maken..het lukt niet, ik vind haar veel te leuk..
Ik spreek haar nog steeds vaak en we kunnen erg goed met elkaar overweg.. maar is het wel zo verstandig om haar zo vaak nog te spreken? Zou ik niet meer kans hebben haar terug te krijgen wanneer ik haar rust geef? Of zou ik juist weer leuke dingen met haar moeten gaan doen en haar vaak zien?
Hopelijk heeft er iemand advies.
Groetjes
Johan
|