Advertentie | |
|
![]() |
|
ah, 3 en 4 vond ik behoorlijk prima. 5 vond ik wel het minste seizoen tot nu toe. Van de 'vrouwelijke gastrollen' moet de serie het niet hebben, dus hopelijk kan Olmos er een goeie slinger aan geven ;o
__________________
During a disaster if we evacuate women and children first, it is just so we can think about a solution in silence
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() Maar het grootste probleem van dexter vind ik dat de seizoenen eigenlijk helemaal geen reet met elkaar te maken hebben. Het is elke keer weer een nieuw verhaaltje met een nieuw persoon wat even snel verschijnt en aan het eind weer moet oprotten. Er is geen connectie. edit: oh en lumen was een hoer |
![]() |
|
Ik zie af en toe een aflevering op tv en ik vind het wel vermakelijk. Lumen vond ik een irritant wijf. Jammer is dat series als deze altijd zo enorm uitgesponnen worden, met her en der saaie personages of subplots, dus de kans op enorme dips wordt steeds groter. Zelfs topseries als The Sopranos en Twin Peaks hadden er last van.
Ik ga Dexter vast nog wel eens op m'n gemak kijken vanaf S1. Maar dan moeten ze niet nog 20 seizoenen erachteraan plakken, anders kunnen ze er net zo goed een soap van maken. Offtopic: Ben nu trouwens bezig met Breaking Bad, net S1 afgekeken. Wel grappig, maar ik hoop wel dat het interessant blijft. |
![]() |
|
uh, nou ja, dat heet een "serialised" serie. Dus alle afleveringen maken deel uit van een verhaal, of in ieder geval een overkoepelend verhaal per seizoen.
__________________
During a disaster if we evacuate women and children first, it is just so we can think about a solution in silence
|
![]() |
|
Dus dan heb je ook de ruimte om meer karakters te introduceren en deze te ontwikkelen
![]() ![]() ![]()
__________________
During a disaster if we evacuate women and children first, it is just so we can think about a solution in silence
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik denk dat ik daar vooral issues mee had in S5; er was op zich veel veranderd in S4, maar in S5 bleven de personages allemaal zó hetzelfde. Het verhaal bleef ook weer zó hetzelfde als voorheen. Terwijl het juist een seizoen had kunnen (moeten?) worden waarin ze eens vanalles hadden kunnen omgooien/veranderen. Dat viel imo gewoon tegen. Ik vond het vermakelijk, maar het was te veel volgens de standaard formule. Ik hoop dat ze in S6 het wel voor elkaar krijgen iets écht nieuws toe te voegen, échte verandering/vooruitgang van het verhaal.
|
![]() |
|
De stem in de trailer klonk als Debra.
![]() Ik vond S3 zelf verschrikkelijk, maar S4 pakte het wel weer enigzins goed op, maar S5 sloeg de plank mis omdat het véél te lang duurde voordat het op gang kwam. Daarnaast hebben ze, m.i., ook te weinig gedaan met sommige elementen uit S4 die S5 juist interessant hadden kunnen maken. S1 blijf ik nog altijd het beste vinden en daarna S2. Ik ben aan de ene kant wel benieuwd wat ze er mee gaan doen, maar het zou mij niets verbazen als het alweer een matig seizoen gaat worden.
__________________
Bad spelling and grammar make me [sic].
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
MAYNARD! I rest my case --- And Colin & Ricky. --- Ik ben zo blij dat ik ben wie ik ben, dat ik ga waar ik ga, dat ik sta blablabla
|
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Films, TV & Radio |
Dexter S7 Hawahaai | 37 | 18-12-2012 11:55 | |
Films, TV & Radio |
Dexter, season 5 Signy | 95 | 25-12-2010 21:45 | |
Films, TV & Radio |
24 Season 6 Verwijderd | 31 | 05-09-2007 07:30 |