| Advertentie | |
|
|
|
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Wie bang is voor morgen, kan niet genieten van vandaag.
|
||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
A little conversation goes a long way.
|
||
|
|
|
|
Maak een opstartdiskette (andere win98 pc: in de commandprompt "sys a:" typen)
Vervolgens kopier je fsdisk.exe en format.com naar de diskette. Je opstartdiskette is nu klaar. Nu smijt je deze erin en laat hem booten. Vervolgens maak je met fdisk.exe een partitie en formateer je deze met format.com Nadat je dit gedaan hebt zorg je ervoor dat je in je bios hebt gezegd dat hij moet booten met cdrom en boot je van je win98 disc (mits deze bootable is). Daarna kan het feest dat herinstalleren heet beginnen. Suc6 |
|
|
|
|||
|
Citaat:
![]() http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=474258 Citaat:
__________________
Per undas adversas (tegen de stroom in)
|
|||
|
|
|
|
Luister ik ken niet veel van computers, heb wel al jaren informatica en dactylografie maareuh ik ben voor iets niet naar de richting boekhouden informatica gegaan
, nu ik had net hetzelfde met mijn computer voor zo'n paar weken geleden en ik wil je niet ongerust maken, maar mijn computertje vroeg ook een diskette en wilde totaal niet opstarten in windows, we konden alleen met een bepaalde diskette naar dos gaan. Nu wat wij hebben moeten doen was alles herinstalleren omdat onze computer simpelweg geformatteerd was, vraag mij niet hoe want door alleen maar met word 2000 te werken denk ik niet dat er zoveel kan gebeuren, wou dit gewoon even vermelden ... Wil wel ook nog even zeggen dat ik van niets een cd-rom had (niet van windows ME niet van office...).
__________________
<~ Ik ben van niemand, alleen van mezelf!~>; no hope, no love, no glory... no happy ending; I should have kicked your ass instead!
Laatst gewijzigd op 14-05-2003 om 17:06. |
|
![]() |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Psychologie |
Het Grote Lucht-je-hart-topic 168 Hawahaai | 500 | 26-05-2012 11:04 | |
| Psychologie |
Iets over mijn broer. Verwijderd | 19 | 14-10-2004 18:05 | |
| Liefde & Relatie |
kheb iets doms gedaan... LA BLADIRA | 15 | 24-05-2004 12:15 | |
| Eindexamens 2003 |
[Nederlands] Al je vragen en opmerkingen over het CE Nederlands hier! Oo-MieJ-oO | 94 | 20-05-2003 10:16 | |
| Psychologie |
‘Dan moet je maar veranderen?' Verwijderd | 74 | 09-09-2002 21:34 | |
| Liefde & Relatie |
WiL mijn EX terug!!! Shawna | 6 | 08-04-2002 13:32 | |