Advertentie | |
|
![]() |
|
Mijn vriend beweert wel dat hij mij vertrouwt, dat is het 'm juist. Verder heb ik nauwelijks contact met die jongens (en ja, we hebben seks gehad.)
Het feit dat hij niet intiem is geweest met zijn ex, was door de standaarden van het meisje. Als het aan hem lag, hadden 't elk uur van de dag gedaan. De jongens op Facebook was vóór mijn huidige relatie en ik heb dus niks meer met hen. Vond het dan ook geen punt om ze te verwijderen (het ging me om de reden die mij niet zo aanstond). Verder zijn er nog meer knappe jongens op de aardkloot. Daar moet hij maar mee leven, vind ik. |
![]() |
|
![]() |
Je zou echt is serieus met hem moeten babbelen! Aan de ene kant is bevriend zijn me je ex niet zo erg. (Ik praat dr elke dag mee... Maar het is wat ingewikkeld wat er met ons gebeurt is.. Meer met hem maar bon) aan de andere kant kan hij er wel mee stoppen elke keer over haar te praten. Hij moet verstaan dat het voor jou ook niet simpel is!
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Liefde & Relatie |
Weerzien met de Ex Halflight | 14 | 22-06-2009 11:17 | |
Liefde & Relatie |
Vrienden van het andere geslacht Lily Flower | 66 | 04-01-2008 13:52 | |
Liefde & Relatie |
Ex kletst, Vriend twijfelt FUNKALICIOUS | 14 | 18-01-2007 09:51 | |
Liefde & Relatie |
Vervelende ex Loezzel | 35 | 28-05-2005 16:40 | |
Liefde & Relatie |
Vrienden blijven met je ex? bumblebee | 51 | 14-08-2002 15:01 | |
Liefde & Relatie |
alsnog uitgemaakt Verwijderd | 24 | 11-07-2002 18:52 |