Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 07-12-2015, 17:05
FreddieCapibara
FreddieCapibara is offline
Hoi,

Ik ben een jongen van 15 jaar oud en zit in klas 3 havo/vwo (driejarige onderbouw).

Sinds het nieuwe schooljaar zit er een meisje in de eerste klas. Ik was helemaal ondersteboven toen ik haar zag. Ik denk iedere dag aan haar. En kijk altijd uit naar de pauze, want altijd als ik met mn vrienden bij m'n kluisje sta dan staat zij daar met haar vriendinnen bij het kluisje van haar vriendin (onze kluisjes zitten redelijk dicht bij elkaar). Als ze dan wacht tot haar vriendin haar boeken heeft gewisseld dan heb ik altijd oogcontact met haar. Dan kijk ik gauw weg, maar ze heeft wel door dat ik haar leuk vind.

Afgelopen week stond ik dus voor het lokaal te wachten op de docent. En opeens stond zij voor het lokaal dat naast het lokaal was waar ik moest zijn. Ze had me meteen zien staan. Ze wachtte met een paar klasgenoten voor haar lokaal op haar docent. Een vriendin van d'r moest wat vragen aan de docent. Terwijl haar vriendin dat vroeg hadden wij gedurende 20 seconden oogcontact. Ik lachtte naar d'r, en zij terug. Ik ben er vol van overtuigd dat zij mij ook leuk vind en wel in contact wil komen met mij.

Maar het grote probleem zijn haar vriendinnen. Want ik wil één-op-één vragen aan haar of zij een keertje naar de KFC meewil. (KFC zit vlakbij school. En ze hebben lekkere kip .) Maar ze loopt nooit alleen door de gang. Of staat nooit alleen bij haar kluisje. Ik krijg nooit hét geschikte moment om op haar af te stappen. En als ik op dat geschikte moment ga wachten komt er nooit wat van. Ik zat te denken of ik niet gewoon een briefje in haar kluisje kan stoppen. Met m'n nummer erop, zodat ze mij zal bellen/appen op een moment als ze er tijd voor heeft als ze alleen is. Dat we eens wat kunnen afspreken.

Zal ik een briefje in haar kluisje stoppen? Of wachten op dat ene perfecte moment?

-FreddieCapibara
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 07-12-2015, 17:57
Elin3
Avatar van Elin3
Elin3 is offline
Wat als je eerst eens gewoon een praatje met haar maakt, voor je haar mee uit vraagt? Dat hoeft niet één op één, kan wel. Dan is het in elk geval iets minder raar dat je zomaar wil afspreken
__________________
"Ariel, listen to me. The human world is a mess. Life under the sea is better than anything they got up there."
Met citaat reageren
Oud 07-12-2015, 18:13
weeyan007
weeyan007 is offline
Als ik jou was zou ik ook al dat die meiden bij haar staan op haar af gaan. Je vraagt even of dat ze mee kan komen. En dan vragen of dat ij met jou uit eten wilt gaan. Ik snap dat het moeilijk is maar dat is de beste. Je bent even bang maar je moet je angst dan gewoon over winnen. En als je in het kluisje doet geloof me dan komen er allemaal problemen. Juist dan gaan die meiden er mee bemoeien.
Met citaat reageren
Oud 07-12-2015, 18:28
FreddieCapibara
FreddieCapibara is offline
Dankjewel voor de snelle reacties. Ik zal er wat aan hebben. Wish me luck!
Met citaat reageren
Oud 07-12-2015, 19:16
weeyan007
weeyan007 is offline
Citaat:
Dankjewel voor de snelle reacties. Ik zal er wat aan hebben. Wish me luck!
Veel succes, en ik zou zeggen je hebt alle tijd van de wereld...
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie Meisje zoekt telkens oogcontact
JackVdKooi
14 17-04-2014 17:28
Liefde & Relatie oogcontact!
l00k At Me
10 01-07-2003 16:43
Liefde & Relatie Oogcontact
l00k At Me
12 29-05-2003 19:32
Liefde & Relatie oogcontact
Verwijderd
11 26-05-2003 16:30
Liefde & Relatie contact leggen met een leuke meid
Dotcom
13 05-03-2002 16:14
Liefde & Relatie What should I do
mysteryyy
22 15-02-2002 16:10


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:10.