Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Seksualiteit
Bekijk resultaten poll: Voor het eerst 'echte' sex met je partner. wat gebruik je als voorbehoedsmiddel?
Alleen de pil 77 53.85%
Alleen een condoom 21 14.69%
de pil en een condoom 36 25.17%
niets 5 3.50%
iets anders; bv spiraaltje of iets dergelijks. 4 2.80%
Aantal stemmers: 143. Je mag niet stemmen in deze poll

Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 08-12-2003, 00:00
Gwinnie
Avatar van Gwinnie
Gwinnie is offline
stel je voor.
je hebt een aantal maanden/dagen/uren 'verkering'/'relatie'.
alles gaat goed, je vertrouwt elkaar volledig en voor je gevoel 'is dit het'
ondertussen vinden jullie het wel is tijd om echt met elkaar naar bed te gaan.
dan moet je gaan nadenken over hoe je dat veilig gaat doen.

als je nou zeker weet dat je allebei geen soa hebt, vind je dan dat de pil genoeg is? of zou je dan alsnog ook een condoom gebruiken?

zo ja; waarom?

Laatst gewijzigd op 08-12-2003 om 00:16.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:05
'I'he Prophet
Avatar van 'I'he Prophet
'I'he Prophet is offline
Alleen de pil: condooms nemen voor mij een groot deel van de lol weg, door gevoel en door sfeerbederving. Dus condooms alleen als het moet.
__________________
"If history is to change, let it change! If the world is to be destroyed, so be it! If my fate is to die, I must simply laugh!!"
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:06
Gwinnie
Avatar van Gwinnie
Gwinnie is offline
ik heb zelf gestemd voor alleen de pil.
omdat de pil tegen zwangerschap beschermt. en als je toch allebei geen ziektes ofzo hebt condooms overbodig zijn.
condooms zijn dan alleen maar irritante spelbrekers die de sfeer een beetje 'verpesten'.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:06
AngelLena
Avatar van AngelLena
AngelLena is offline
Allebei. Waarom weet ik niet precies, maar is bij mij bijna traditie. Eerste 4/5 keer met nieuwe vriend met condoom. Al heeft ie zich een uur van te voren laten testen (ik ook natuurlijk). Ben zelf al jaren aan de pil.
__________________
If you're trying to stay high then you're bound to stay low
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:09
Ninnoc
Ninnoc is offline
je hebt wel een belerend stukje geschreven hoor, je kunt ook one-night-stands hebben bijv.

okay ik heb alleen condoom ingevuld. Ik ben single en pil-af momenteel en als ik pil heb is het nog niet veilig tegen zwagerschap want ik heb een geheugen als een zeef. Ik ben tijdelijk gestopt met de pil omdat ik te vaak vergat en dacht waarom slik ik m dan uberhaupt, ik overweeg andere dingen als prikpik of implanon. Ik wil niet zwager worden dus vandaar condoom.

Stel ik zou wel aan de pil zijn ligt het eraan wie ik sex mee heb zou ik condoom gebruiken, ken ik m niet goed genoeg dan wel. Vertrouw ik m dat ie geen soa heeft (een goede vriend van me laat zichzelf bijv. heel vaak testen dan weet je zeker) dan zou ik best overwegen om zonder condoom sex te hebben. Zeker als het ook mijn vaste vriendje zou zijn. Als hij nou veel onbeschermde sex zou hebben gehad voor mij dan zou ik vragen of hij zich wil laten testen.
__________________
because we are born free, to have the world as our playground
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:15
Gwinnie
Avatar van Gwinnie
Gwinnie is offline
Citaat:
Ninnoc schreef op 08-12-2003 @ 01:09:
je hebt wel een belerend stukje geschreven hoor, je kunt ook one-night-stands hebben bijv.
ik heb t ook over eerste keer sex met je echte partner

dacht ook dat ik de titel had veranderd, maar das niet zo zie ik nu
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 00:16
Ninnoc
Ninnoc is offline
sorry dan had ik je verkeerd begrepen
__________________
because we are born free, to have the world as our playground
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 08:02
Punkygirl
Avatar van Punkygirl
Punkygirl is offline
De allereerste keer probeerden we het met condoom alelen het ging niet echt goed..
De keer dat het wel goed ging was zonder, en ik slikte de pil..Nu doen we het ook nog steeds zonder condoom en dat ik de pil slik..Is gewoon veel lekkerder.
__________________
Je bent alles, nog zoveel meer. Daar zijn woorden tekort voor. Zelfs na de grootste ruzies gaat onze liefde toch door!
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 09:06
Verwijderd
eerst met condoom en pil, nu alleen de pil
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 09:34
Lady Jane
Avatar van Lady Jane
Lady Jane is offline
Alleen de pil.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 09:38
bassgirl
Avatar van bassgirl
bassgirl is offline
alleen de pil... tplan was met alle2, maar dat condoom lukte niet dus hadden we zoiets van ach ja... weten zeker dat we geen geslachtsziektes hadden...
__________________
i'm addicted to music
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 09:55
antispleen~*
Avatar van antispleen~*
antispleen~* is offline
zeker geen geslachtziektes: geen condoom, alleen mirenaspiraal
maar als het niet zeker is sowieso met condoom tot we allebei getest zijn.. (ook al is dit in het verleden wel eens lichtelijk misgegaan na een voortreffelijke start.. het schoot niet op met die doktersafspraak)
__________________
Les Françaises restent les championnes européennes, juste derrière les Irlandaises, qui fabriquent 2 bébés par an, en moyenne.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 10:42
arP-socialist
Avatar van arP-socialist
arP-socialist is offline
achja als je beide dezelfde geslachtziekte heb kan je het ook zonder condoom doen

Alleen de pil, vind zo'n condoom vervelend, neemt een deel van het gevoel weg.

maar als lief het zou willen dan doek wel een rubber hoesje eromheen
__________________
Telkens weer; denk ik aan jouw ogen bij het afscheid...
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 10:49
checko
Avatar van checko
checko is offline
Ik heb gestemd voor condoom en pil. Het is (ook al is het alleen maar voor het gevoel) veiliger.
Ook al weet je van elkaar dat je niks hebt, ik vind het gewoon een prettiger gevoel.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 13:59
Liss
Avatar van Liss
Liss is offline
Citaat:
Bikkelvrouw schreef op 08-12-2003 @ 01:06:
ik heb zelf gestemd voor alleen de pil.
omdat de pil tegen zwangerschap beschermt. en als je toch allebei geen ziektes ofzo hebt condooms overbodig zijn.
condooms zijn dan alleen maar irritante spelbrekers die de sfeer een beetje 'verpesten'.
Mee eens.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 16:45
Multilot
Avatar van Multilot
Multilot is offline
alleen pil...
__________________
Lief zijn!
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:01
Studentje
Studentje is offline
Alleen de pil lijkt me dan ok.
__________________
Geiz ist Geil!
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:01
Verwijderd
niets... lang verhaal
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:14
Slettelina *
Slettelina * is offline
alleen pil.. Kan de sfeer bederven en het kost ook nog eens handen vol geld.. Niet dat de pil nou alles is..
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:15
muziekvlinder
Avatar van muziekvlinder
muziekvlinder is offline
ik ben aan de pil en we doen het met condoom
een paar keer zonder gedaan(dat we geen condoom bij ons hadden of gewoon geen zin hadden om er een te pakken), maar dat vind ik niet echt 100% prettig. ik weet het niet, heb altijd het gevoel dat ik tóch zwanger zal raken of iets zal oplopen ofzo...maar de meestal doen we het met pil én condoom
__________________
a pill-popping jukebox

Laatst gewijzigd op 08-12-2003 om 17:17.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:24
Verwijderd
*is nog maagd*

ik zou t met pil en condoom doen. alles voor de veiligheid. ik zie het niet zitten om per ongeluk zwanger te raken. is al te veel gebeurd in mijn omgeving. dus t zekere voor t onzekere
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:25
lotjesnotje
Avatar van lotjesnotje
lotjesnotje is offline
alleen de pil... met condoom wil ut gewoon niet...
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 17:43
Verwijderd
Alleen de pil, allereerst omdat hij allergisch is voor latex en de latex-vrije condooms vrij duur zijn, ten tweede omdat het altijd een enorm gekloot is zo'n ding fatsoenlijk om te krijgen en als laatste; ik slik de pil compleet volgens de bijsluiter, wanneer er ook maar een beetje twijfel is of het nog veilig is gebruiken we alsnog een condoom, maar normaal gesproken dus nooit.
Wanneer het ook maar 1 keer mis blijkt te zijn gegaan (bv. niet helemaal zeker van de pil, condoom gescheurd) dan pak ik een MA-pil.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 18:06
juno
Avatar van juno
juno is offline
Ik weet het, ik weet het. Volstrekt onverantwoordelijk, alle keren met een nieuwe zonder enige vorm van voorbehoedsmiddel. En zo heerlijk naturel! Al mijn eigen hormonen die vrolijk mogen rondrennen, en geen naar stukje rubber dat de pret bederft.

Het is steeds goed gegaan.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 18:20
koffie verkeerd
koffie verkeerd is offline
Als ik zo een paar post lees, dan krijg ik het idee dat jullie allemaal een stel klunzen zijn ... Het is echt niet zo lastig om een condoom om te krijgen hoor, oke, de eerste paar keer misschien wel, maar oefening baart kunst
Het hoeft de sfeer ook helemaal niet te bederven, je legt de condoom gewoon binnen handbereik en wie een beetje handig is kan de hele procedure afwerken met 1 hand, waardoor je met de andere hand (en mond natuurlijk) de boel warm kunt houden

Ik meen niet zozeer dat iedereen condooms moet gebruiken, maar ik vind de argumentatie om het niet te doen in de meeste gevallen zwak..

over het argument 'gevoel' zal ik me niet uitlaten, dat is persoonlijk en levert nou niet echt boeiende discussies op.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 18:47
alfa
Avatar van alfa
alfa is offline
Ik heb de indruk, maar kan verkeerd zijn, dat sommigen hier denken in de zin van : "Even testen en alles in orde". Maar normaal gezien mag je dan 3 maand nix onveilig gedaan hebben, want je lichaam heeft maximaal 3 maand nodig om anti-lichaampjes aan te maken tegen bijv. HIV.
Ook al helpen anti-lichaampjes in dat geval niet, toch zijn ze aanwezig.
Tijdens een HIV test , bekijkt men het bloed en gaat men na of er zo geen anti-lichaampjes aanwezig zijn in 't bloed.


Ik wou zeker niet met de vinger wijzen, maar toch even duidelijkheid scheppen.

Persoonlijk, na de test van mijn vriendin en mezelf doen we't ook zonder condoom, enkel de pil (99.8 % zekerheid als ik me niet vergis)

Alfa
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 19:08
Verwijderd
Ik heb gestemd op 'alleen de pil'. Mijn vriend en ik vertrouwen allebei genoeg op de pil wat een zwangerschap betreft, en we weten van elkaar dat we geen soa's hebben en ook niet zullen vreemdgaan en zo een soa krijgen. Condooms vinden we vaak dan te veel gedoe (en het is niet eens zo véél gedoe... maar toch); bovendien heeft m'n vriend dan erg veel moeite met klaarkomen.
We gebruiken ook wel eens een condoom, omdat dat soms (zonder wc in de buurt etc) praktischer is, maar dat is misschien 1 op de 40 keer ofzo .

edit: Och, het gaat over de eerste keer in een relatie... nou, dan hetzelfde, tot nu toe iig .

Laatst gewijzigd op 08-12-2003 om 19:14.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 19:17
Verwijderd
Citaat:
Andijvie schreef op 08-12-2003 @ 18:43:
Alleen de pil, allereerst omdat hij allergisch is voor latex en de latex-vrije condooms vrij duur zijn, ten tweede omdat het altijd een enorm gekloot is zo'n ding fatsoenlijk om te krijgen en als laatste; ik slik de pil compleet volgens de bijsluiter, wanneer er ook maar een beetje twijfel is of het nog veilig is gebruiken we alsnog een condoom, maar normaal gesproken dus nooit.
Wanneer het ook maar 1 keer mis blijkt te zijn gegaan (bv. niet helemaal zeker van de pil, condoom gescheurd) dan pak ik een MA-pil.
En nog even over de eerste keer; alleen pil, ik was zeker dat ik geen SOA had, hij ook en we vertrouwden elkaar.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 19:28
ZerO
Avatar van ZerO
ZerO is offline
9 van de 10 keer zonder condoom .Ik gebruik de pil en slik het ook elke dag netjes op tijd. Mocht er iets zijn waardoor de betrouwbaarheid van de pil is afgenomen gebruiken we een condoom of wat sarahbresser ook zei soms is het praktisch als je niet naar de wc kunt of in een tent sex hebt ofzo
Soa's hebben mijn vriend en ik niet daar zijn we zeker van.

En wat betreft de mening van de meerderheid die zeggen :condoom's zijn onhandig ,vind ik beetje overdreven.In minder dan 60 sec heb je zo'n ding om ,klaaar !
__________________
Pardon my French
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 19:37
Verwijderd
Citaat:
ZerO schreef op 08-12-2003 @ 20:28:

En wat betreft de mening van de meerderheid die zeggen :condoom's zijn onhandig ,vind ik beetje overdreven.In minder dan 60 sec heb je zo'n ding om ,klaaar !
Ik vind het niet erg opwinden om dat ding om te klungelen, en mja... daardoor vind ik ze onhandig.
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 19:52
checko
Avatar van checko
checko is offline
Maar wat als één van de twee nou graag wel met condoom en pil wil, vinden jullie dan dat de ander doet moet accepteren?
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 20:06
Verwijderd
Citaat:
checko schreef op 08-12-2003 @ 20:52:
Maar wat als één van de twee nou graag wel met condoom en pil wil, vinden jullie dan dat de ander doet moet accepteren?
Ja, vind ik wel. Een condoom is wel een beetje extra moeite, maar toch niet zó veel extra moeite, lijkt mij. Bovendien, als je vriend(in) alleen met pil en condoom wil, kun je dus kiezen tussen
1. nooit seks
2. vreemdgaan
3. uitmaken
4. seks met pil en condoom
Nou, dat lijkt mij geen moeilijke keuze
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 22:20
Nona
Avatar van Nona
Nona is offline
Pil en condoom.
"Ja, ben je nou Nederlander of ben je het niet?"
Double Dutch noemen ze dat toch?
__________________
I like my new bunny suit
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 22:25
Chimera
Avatar van Chimera
Chimera is offline
Citaat:
Kruimel schreef op 08-12-2003 @ 23:20:
Double Dutch noemen ze dat toch?
Yup, en niet "going dutch", dat is dat iedereen voor zichzelf betaald
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 22:46
Dark Angel
Avatar van Dark Angel
Dark Angel is offline
Pil en soms (uit praktische overwegingen) condoom. Als ik bv nog ergens heen moet en geen zin heb om nog een uur ranzig na te lekken.

Het siert een man als hij dat begrijpt en niet zeurt over het een keertje 'met' te doen.

Komt dat er-uren-over-doen-en-lekker-naknuffelen 'zonder' ook wel weer een keer.
__________________
You can't have everything. Where would you put it?
Met citaat reageren
Oud 08-12-2003, 22:47
Chimera
Avatar van Chimera
Chimera is offline
Citaat:
checko schreef op 08-12-2003 @ 20:52:
Maar wat als één van de twee nou graag wel met condoom en pil wil, vinden jullie dan dat de ander doet moet accepteren?
Yup, als het meisje het graag wil, prima, heb die dingen niet voor niets. Maar zonder is toch stukken fijner.
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 09:16
Verwijderd
mijn ex heeft eens een condoom eromheen gepijpt en dat was echt cool.......
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 09:17
Verwijderd
Citaat:
trumpetlover schreef op 09-12-2003 @ 10:16:
mijn ex heeft eens een condoom eromheen gepijpt en dat was echt cool.......
o verrek dat is wel een beetje off topic
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 11:36
Seven-Eleven
Avatar van Seven-Eleven
Seven-Eleven is offline
Alleen de pil.
Gewoon de juiste mensen uitkiezen waarvan je het zeker weet.
Kheb een hekel aan die vieze rubber dingen
__________________
Go play your music, play it so loud that nobody can sleep. Noisemakerrrr
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 11:38
xxxJolientjexxx
xxxJolientjexxx is offline
Alleen de pil. We waren allebei nog maagd toen we met elkaar naar bed gingen, dus soa's hebben we niet. Ik was toen nog niet aan de pil maar nu wel. Eerst gebruikte we dus wel een comdoom maar nu niet meer.
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 14:29
Chloe Siere
Chloe Siere is offline
alleen de pil. we zijn elkaar eerste, dus ja.

ben trouwens al 3 jaar ofzo aan de pil en heb bijna een jaar met mn vriend. was dus al ruim daarvoor aan de pil.
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 14:54
muziekvlinder
Avatar van muziekvlinder
muziekvlinder is offline
en maakt niemand zich dan zorgen om aids?
want je kan nog wel zo goed weten dat je vriend/vriendin geen soa's heeft maar condooms zijn niet alleen tegen soa's, ook aids
__________________
a pill-popping jukebox
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 17:37
ZerO
Avatar van ZerO
ZerO is offline
Citaat:
muziekvlinder schreef op 09-12-2003 @ 15:54:
en maakt niemand zich dan zorgen om aids?
want je kan nog wel zo goed weten dat je vriend/vriendin geen soa's heeft maar condooms zijn niet alleen tegen soa's, ook aids
Als je vriend/vriendin je eerste is ,dan is de kans dat hij/zij aids heeft is toch wel bijna 0 %.
Anders laat je je even testen voordat je het zonder condoom doet !
__________________
Pardon my French
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 17:46
Verwijderd
nu en ik zou zeker weten dat we beiden geen soa hebben alleen pil. ik was alleen nog niet aan de pil, mijn eerste keer en de eerste keer met mijn vriend, dus gewoon toen met condoom..
Met citaat reageren
Oud 09-12-2003, 17:49
Fantôme
Avatar van Fantôme
Fantôme is offline
Citaat:
Chimera schreef op 08-12-2003 @ 23:25:
Yup, en niet "going dutch", dat is dat iedereen voor zichzelf betaald
ja! dat wist ik, heb ik laatst met Engels geleerd *voelt zichzelf slim*
ik ben aan de pil, mn vriend is wel mijn eerste maar ik niet de zijne dus ja...
__________________
Dit is een coole sig.
Met citaat reageren
Oud 10-12-2003, 10:58
Verwijderd
Citaat:
muziekvlinder schreef op 09-12-2003 @ 15:54:
en maakt niemand zich dan zorgen om aids?
want je kan nog wel zo goed weten dat je vriend/vriendin geen soa's heeft maar condooms zijn niet alleen tegen soa's, ook aids
Aids is in feite net zo goed een soa hoor... en als je zeker weet dat iemand geen soa's heeft, dan is dat óf omdat diegene nog nooit onbeschermde seks heeft gehad, óf omdat iemand zich kortgeleden heeft laten testen, en in beide gevallen weet je toch ook zeker dat iemand geen HIV heeft, want bij een test wordt je daar ook op getest en als je partner aids of HIV heeft gekregen doordat zijn/haar moeder tijdens de zwangerschap dat had dan weet je dat ook wel; dat is dan vaak wel te merken aan een zieke of dode moeder, bovendien krijg je dan echt wel steeds medicijnen.
Met citaat reageren
Oud 10-12-2003, 11:15
Stefanie
Avatar van Stefanie
Stefanie is offline
Citaat:
Bikkelvrouw schreef op 08-12-2003 @ 01:06:
ik heb zelf gestemd voor alleen de pil.
omdat de pil tegen zwangerschap beschermt. en als je toch allebei geen ziektes ofzo hebt condooms overbodig zijn.
condooms zijn dan alleen maar irritante spelbrekers die de sfeer een beetje 'verpesten'.
En wanneer weet JIJ dan of het moet?
Met citaat reageren
Oud 10-12-2003, 13:01
Gwinnie
Avatar van Gwinnie
Gwinnie is offline
Citaat:
xStefjuhx schreef op 10-12-2003 @ 12:15:
En wanneer weet JIJ dan of het moet?
wanneer wat moet?
ik snap je vraag niet helemaal, wat wil je weten?
Met citaat reageren
Oud 10-12-2003, 15:08
jet
Avatar van jet
jet is offline
ik vertrouw mijn pil voor geen meter. en mn geheugen ook niet dus mocht ik t doen dan maar met een condoom er bij

double dutch!
__________________
Ik heb een geheugen als een......uh.....een...... je weet wel, zo'n ding met gaatjes
Met citaat reageren
Oud 10-12-2003, 15:36
Divina Flor
Avatar van Divina Flor
Divina Flor is offline
de pil

ik vertrouw m'n vriend volkomen, bovendien weten we zeker dat we geen soa's hebben
__________________
Qui tutto è fermo, incantato, nel mio ricordo, anche il vento.
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Seksualiteit Morning after pil nodig???
vinnie15
9 31-01-2011 18:31
Lichaam & Gezondheid iemand ervaring met (prive) seksuele voorlichting
Verwijderd
8 19-07-2010 06:46
Seksualiteit Miss oplosing sex pijn?
xxboyxx
19 29-06-2010 22:40
Seksualiteit Willen jullie deze Seksenquete invulle?
Suga~Suga
258 17-10-2005 20:22
Seksualiteit tja... het word dodelijk saai zo....
Spray rebel
18 01-03-2005 21:46
Lichaam & Gezondheid Is aan de pil gaan echt nodig?
G.T.C.
72 07-10-2004 23:08


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:42.