Ik ben er geweest, en op zich was het leuk, maar het viel me op dat autonoom beelden totaal geen eigen gezicht had, geen uitgangspunt. Het was zo ontzettend algemeen....beetje zoals het beeld dat ik ook van Utrecht zelf heb; het ligt precies in het midden van het land, iedereen kan er terecht, het zooooo algemeen en gemiddeld.
Daarbij beweerden de mensen van docent beeldend dat de studenten in hun eigen artistieke ontwikkeling even ver kwamen als de autonomen, maar de dingen die ik zag hangen bleven flink achter bij de werken die bij autonoom hingen.
En ja, hoe wil je ook in 60% van de tijd hetzelfde niveau bereiken als anderen in 100%? Lijkt me onmogelijk
Tja, wel leuk, en ook wel een serieuze optie, maar ik ga toch eerst verder kijken, want volgens mij kan het boeiender en beter.