| Advertentie | |
| 
 | 
					|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 een bron lijkt me wel op zn plaats eigenlijk... [Dit bericht is aangepast door D@mien (12-02-2002).] 
	__________________ 
	
	A Hero has died.. Steve Irwin - 22-02-1962 - 04-09-2006 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	|
				
					Verwijderd
					
				 
		 | 
	
		
	
	
	
	 
		
		Alsjeblieft: http://www.mxstream.nl/cgi-bin/as.cg...x&top=g2lhgh3x  
	
	
	
	
	
	
	[Dit bericht is aangepast door henri (12-02-2002).]  | 
	
| 
		
		
		 | 
	
	|
| 
	
	
	
	 
		
		ik zit bij @HOME en da's gewoon een snelle kabelprovider.. 44 euro per maand, maar bij een goeie server gemiddelde downloadsnelheid van 230kb/s ofzo 
	
	
	
	
	
		
		's nachts haal ik wel es de 600   
	
	__________________ 
	
	Hoewel zowel vertrouwenskwestie als pleeborstelfobie vijf lettergrepen tellen, valt de verdere verwantschap tussen deze woorden vies tegen. 
	 | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	|
| 
	
	
	
	 
		
		Hardstikke leuk dat @Home, maar je kan het ook niet treffen en altijd een kutverbinding hebben. Ik ben het nog niet vaak tegengekomen, maar het is er wel. En die download van 600 is ook bullshit, hoger dan 450/475 mag je niet van @Home, dus tenzij je aan je modempje hebt zitten sleutelen, geeft dat programma het gewoon verkeerd weer. Doen ze bijna allemaal trouwens :
	 
	
	
	
	
	
	
	 | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 http://www.xs4all.nl 
	__________________ 
	
	Http://www.edjuh.nl -->> mijn Site   Http://f4rum.tk --> HET forum  ..Edjuh de rapper.. 
	 | 
	||
| 
		
		
		 | 
	
	|
| 
	
	
	
	 
		
		Maare.. Kpn is lang niet de enige die ADSL aan biedt zeker niet de beste en ook niet de goedkoopste.. 
	
	
	
	
	
		
		dus even een paar voorbeelden van concurenten: cistron - http://www.cistron.nl Netwerk: cistron/bbnet -- Let hun hebben een datalimiet. Eweka - http://www.eweka.nl Netwerk: meerdere contractsperiode is iets waar je goed op moet letten verder zijn ze heel goedkoop. en kan je je kpn adsl modem blijven gebruiken. dat zijn dr een paar zijn dr meer mar dan moet je maar even zoeken. Groetjes, Edwin 
	__________________ 
	
	Http://www.edjuh.nl -->> mijn Site   Http://f4rum.tk --> HET forum  ..Edjuh de rapper.. 
	 | 
	|
| 
		
		
		 | 
	
	||
| 
	
	
	
	 Citaat: 
	
 Wil ik naar 512, g*dverd*mme.  | 
	||
![]()  | 
	
	
		
  | 
	
		
  | 
			 
			Soortgelijke topics
		 | 
	||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Software & Hardware | 
		
		 [ISDN] Computer geen kiestoon Retinite  | 17 | 08-04-2005 15:57 | |
| Software & Hardware | 
		
		 [ADSL] Weer 6 nieuwe centrales geschikt. Waarom deze nog steeds niet :( Orion16  | 2 | 22-03-2003 01:41 | |
| Software & Hardware | 
		
		 Kabel-internet...??!! Denizzze  | 50 | 20-02-2003 15:00 | |
| Software & Hardware | 
		
		 E-tech ADSL MX Kabel Router, iemand ervaring ermee? Verwijderd  | 3 | 29-01-2003 04:49 | |
| Software & Hardware | 
		
		 [kabel router] Zazaa  | 8 | 09-10-2002 21:48 | |
| Software & Hardware | 
		
		 ADSL en Kabel op een pc? Tnwr  | 26 | 21-12-2001 19:16 | |