Advertentie | |
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
Een collega moest van een 95 bak een 98 bak maken. Dus hij had gewoon geupgrade, resultaat: vidkaart, geluidskaart en netwerkkaart werkten niet, mooie gele uitroeptekentjes. Totaal 2 uur bezig geweest, toen pikte hij het niet meer, formateerde en gooide er een cleane 98 install op. Alles werkte perfect. Als je 95 wilt verwijderen moet je met een bootflop opstarten en je C formateren. Misschien dat een deltree C:\Windows ook werkt, ik heb het nooit uitgeprobeerd (een format is wat grondiger ![]()
__________________
More than meets the eye - www.achterklap.nl
|
![]() |
|
Als ik me goed herinner (want het is lang geleden dat ik nog een win95 geformateerd heb ;-) ), kan je in win95 kiezen voor windows naar dos afsluiten, of windows afsluiten (naar ms dos), alleszins zodat je windows afsluit en in dos terecht komt.
Als je daar gewoon c:\format c: typt, formateert ie leuk heel je HD, waarna je een clean install kan doen. Oh, en ik zou ook voor 98 opteren boven ME, ME sucks big time !!! 98 is best wel stabiel. By the way, tis altijd handig een opstartdiskette te maken voor je formateert, kwestie van iets achter de hand te hebben als je pc niet mee wil met het formateren of het herinstalleren van die windows. |
![]() |
|
hm, waarschijnlijk pakt hij niet meteen het format commando..
maar moet ze eerst naar de windows\command dir. start je pc opnieuw op, druk op F8 en je krijgt een bootmenuutje, daarin kies je voor msdos prompt. Als je pc klaar is met laden, typ je in: cd \windows\command <enter> format c: <enter> en je comp is leeg ![]() |
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Software & Hardware |
Hulp nodig met foutmelding! beckham1990 | 2 | 23-02-2008 12:04 | |
Software & Hardware |
Alternatieve OS'en Praganonut | 94 | 12-11-2007 23:08 | |
Software & Hardware |
Hulp gezocht voor een makkelijk probleempje... (denk ik) Stanley | 11 | 21-08-2006 19:53 | |
Software & Hardware |
[Harde Shijf] 30 gig kwijt? Installeren lukt niet? Someboy | 2 | 26-06-2005 09:21 | |
Software & Hardware |
Windows wil niet installeren Mara | 18 | 21-01-2003 13:40 | |
Software & Hardware |
[windows] experts gezocht! please help me! filmfreak | 24 | 05-12-2002 23:32 |