Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]()
__________________
Breng jij al je vrienden mee? Dan kom ik ook alleen!
|
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Breng jij al je vrienden mee? Dan kom ik ook alleen!
|
![]() |
||
Citaat:
Als vogel kan je lekker ongemerkt bij iedereen langs gaan en kan je alles en iedereen afluisteren, dat lijkt me wel wat eigenlijk ![]() ![]()
__________________
Home is where the heart is...
|
![]() |
|
Een miertje ofzo
![]() ![]() Of een albatros... Een of andere slingeraap lijkt me ook wel leuk. ![]() Andere categorie: Een waterdruppel(nee dat kan niet, dat weet ik ook wel, maar dan een molecuul ofzo)... beetje heel die kringloop meemaken, lijkt me best grappig. Beetje kletsen met wat giftige stoffen, of koken om weer te condenseren en een vrije val te maken. ![]() (Een van de stenen van) Stonehenge. ![]()
__________________
...
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Een part-time straatkat, zo eentje die officieel wel een straatkat is maar wel iemand heeft waar 'ie af en toe heen kan om te eten of te slapen. Zo'n kat hadden wij, ooit.
![]() En anders een perzische kat, omdat ik dan het recht heb om arrogant en vervelend te doen, zonder dat m'n baasje me er uit gooit. Perzische katten zijn achterlijk duur, namelijk. ![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Psychologie |
Een voorbeeldje van negatieve gedachtes AceSpade | 1 | 15-08-2011 17:49 | |
Liefde & Relatie |
Zou jij je leven geven voor je wederhelft? Severus | 24 | 13-05-2010 22:19 | |
Verhalen & Gedichten |
[Vervolg]Achter de gele deur #2 Eend | 166 | 20-06-2006 20:32 | |
De Kantine |
Groot Moppentopic [1] Negrotiator | 82 | 16-01-2004 07:44 | |
Verhalen & Gedichten |
[Verhaal] In de ruimte kan niemand je horen nadenken... Verwijderd | 20 | 30-01-2003 11:22 | |
ARTistiek |
Een verhaaltje van mij... Eend | 5 | 03-12-2001 14:58 |